Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Suze Bloks
Log in
Suze Bloks
Toernooien van Suze Bloks
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2020
26-07 t/m 09-08
2020 Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
04-04 t/m 29-05
2020 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers senioren
T.V. Tie-Breakers
2019
10-11 t/m 29-03
TennisDirect ImTennis Wintercompetitie 2019 - 2020 (Jeugd en Senior)
Impact Tennisorganisatie
2014
28-08 t/m 06-09
T.C. Domstad Clubkampioenschappen 2014
T.C. Domstad
Utrecht
2013
19-06 t/m 23-06
Het SHARK Energy NSK Tennis '13
TC De Uithof
Utrecht
03-06 t/m 09-06
EMCK 2013 (EnkelMixClubKampioenschappen van TC de Uithof)
TC De Uithof
Utrecht
2011
31-03 t/m 04-04
Maximum Dubbel
Surinaamse Tennis Bond
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
10-10 t/m 27-03
Impact Wintercompetitie 2010-2011
TV Dekker Tennis
Warmond
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
01-11 t/m 28-03
Impact Wintercompetitie 2009-2010
TV Dekker Tennis
Warmond
2008
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
02-11 t/m 22-03
Ace Wintercircuit Senioren en Junioren 2008-2009
TV Dekker Tennis
Warmond
15-10 t/m 18-10
Geldrop Banen K4 plus 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
04-10 t/m 12-10
(Open) Teylingen clubkampioenschappen 2008
T.V. Overbos
Warmond
15-09 t/m 21-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
30-08 t/m 07-09
Porous Kushion Kourt Open 2008
Zoeterwoudse Tennisclub
ZOETERWOUDE
23-08 t/m 31-08
Boonekamp Open 2008
T.V. Zuid-West
Leiden
15-08 t/m 24-08
KIA (Kleverlaan) Jonkerspark Open 2008!
TV Jonkers
Noordwijkerhout
18-07 t/m 27-07
Het Open 2008
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
12-07 t/m 20-07
53e Open Leidse Kampioenschappen 2008
T.C. Roomburg
Leiden
05-07 t/m 13-07
Forescate Open 2008
T.V. Forescate
Voorschoten
28-06 t/m 06-07
Meddens TV Dekker Open 2008
TV Dekker Tennis
Warmond
21-06 t/m 29-06
Bollenpark Open 2008
T.C. Noordwijk
Noordwijk ZH
07-06 t/m 15-06
Open Munnik 2008
LTC de Munnik
Leiderdorp
28-05 t/m 08-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2008
L.T.C. Lisse
Lisse
08-05 t/m 11-05
DJK Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-02 t/m 01-03
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2008
Hotel Inntel resort Zutphen
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
04-11 t/m 23-03
Ace wintercircuit 2007-2008
TV Dekker Tennis
Warmond
16-09 t/m 23-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
08-09 t/m 23-09
clubkampioenschappen LTV de Merenwijk 2007
LTV De Merenwijk
Leiden
31-08 t/m 02-09
ClubkampioenschappenTV Dekker Tennis 2007
TV Dekker Tennis
Warmond
25-08 t/m 02-09
Open -K4- Jeugdtoernooi 2007
LTV De Merenwijk
Leiden
30-07 t/m 03-08
Amstelpark K3
Amstelpark ATS
Amsterdam
23-07 t/m 27-07
K3toernooi 2007
T.C. Animo
Terneuzen
07-07 t/m 15-07
Forescate Open 2007
T.V. Forescate
Voorschoten
23-06 t/m 01-07
Bakker Sport Merenwijk Open 2007
LTV De Merenwijk
Leiden
16-06 t/m 24-06
Rabobank Open Toernooi Hillegom 2007
Hillegomse Tennisclub
Hillegom
09-06 t/m 17-06
open munnik 2007
LTC de Munnik
Leiderdorp
29-05 t/m 10-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2007
L.T.C. Lisse
Lisse
17-05 t/m 27-05
DJK Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 04-05
Amstelpark K4 week (18) 1-5-2007 tm 4-5-2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
26-12 t/m 29-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2006 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
21-10 t/m 29-10
Jaap Noordman 2006
T.C. Unicum
Leiden
12-08 t/m 23-08
K4 LTV De Merenwijk
LTV De Merenwijk
Leiden
12-08 t/m 20-08
Jeugd Onderlinge Hawaii
T.C. Unicum
Leiden
10-06 t/m 18-06
Open De Munnik 2006
LTC de Munnik
Leiderdorp
26-05 t/m 04-06
DJK District Leiden 2006
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 05-05
Leeuwenbergh's Open Jeugd Toernooi 2006 K 4
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
27-02 t/m 05-03
K4 Carnaval 2006
Tennis Academy Brabant
Vught
2005
15-10 t/m 23-10
Jaap Noordman 2005
T.C. Unicum
Leiden
13-08 t/m 21-08
OnderBlinge 2005
T.C. Unicum
Leiden
25-06 t/m 03-07
OJT2005
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
18-06 t/m 26-06
Wout Bergers 7e SVV Open Jeugdtoernooi 2005
S.V. Voorhout
Voorhout
06-05 t/m 15-05
DJK Leiden 2005
KNLTB District Noord-Holland Noord
27-02 t/m 05-03
Future Terwegen K4 Jeugdtoernooi 2005
S.V. Voorhout
Voorhout
2004
16-10 t/m 24-10
1e Open Meerburg Jeugdtoernooi 2004
T.V. Meerburg
Zoeterwoude
19-06 t/m 27-06
Hypotheekvisie SVV Open Jeugdtoernooi 2004
S.V. Voorhout
Voorhout