Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Moos Sporken (999)
Log in
Moos Sporken (999)
Toernooien van Moos Sporken (999)
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2022
21-08 t/m 28-08
NK beachtennis 2022
Beach Tennis Holland
2020
03-10 t/m 03-10
Beachtennis Padel Open Padel Dam
Padel Dam
19-08 t/m 13-09
Clubkampioenschappen 2020
L.T.C. Festina
2019
21-08 t/m 01-09
Clubkampioenschappen 2019
L.T.C. Festina
2018
29-08 t/m 09-09
Clubkampioenschappen 2018
L.T.C. Festina
2017
28-01 t/m 11-02
ABN AMRO Supermatch
ABN AMRO Supermatch
2016
04-06 t/m 26-06
KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen landelijk
KNLTB
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
06-09 t/m 13-09
Fatrans €2000 Circuit & Wijcker Infra Tenniskids Toernooi
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
2013
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
29-11 t/m 30-11
REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
15-09 t/m 21-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE16
KNLTB Landelijk
28-05 t/m 08-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2008
L.T.C. Lisse
Lisse
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
16-09 t/m 23-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
29-05 t/m 10-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2007
L.T.C. Lisse
Lisse
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
26-07 t/m 30-07
Amstelpark K3 zomer 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
03-05 t/m 08-05
K 4 toernooi 2004
T.V. De Drie Heugels
Zwijndrecht
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
K3 Kersttoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
14-07 t/m 20-07
AMSTELPARK K4 TOERNOOI ZOMER 2003
Amstelpark ATS
Amsterdam
07-07 t/m 13-07
K4 Open Jeugdtoernooi 'Stad Woerden'
T.V. VEP
Woerden
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem