Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Lizette Blankers (66)
Log in
Lizette Blankers (66)
Toernooien van Lizette Blankers (66)
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
12-08 t/m 27-08
KNLTB NK beachtennis 2023
Beach Tennis Holland
2022
21-08 t/m 28-08
NK beachtennis 2022
Beach Tennis Holland
2021
02-11 t/m 03-04
indoorcompetitie.nl 2021-2022
indoorcompetitie.nl
2019
24-08 t/m 01-09
NK beachtennis 2019
Beach Tennis Holland
21-06 t/m 23-06
Bonn & Mees BRAK 2019
RSTV Passing Shot
2018
30-03 t/m 01-04
Bonn en Mees BRAK 2018
RSTV Passing Shot
18-03 t/m 25-03
The Masters of tennis 2018
Tennispark Kralingen
2017
29-06 t/m 02-07
Clubkampioenschappen Passing Shot 2017
RSTV Passing Shot
10-06 t/m 18-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Regio
KNLTB
31-05 t/m 04-06
Bonn & Mees NSK 2017
RSTV Passing Shot
2016
18-11 t/m 20-11
Pintelier NK-minitennis 2016
Tam
Groningen
27-04 t/m 01-05
NSK 2016 gaslicht.com
Tam
Groningen
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
29-02 t/m 29-02
FOCUS TA Inlooptraining 29 februari 2016
Focus Tennis Academy
26-02 t/m 26-02
FOCUS TA Inlooptraining 26 februari 2016
Focus Tennis Academy
22-02 t/m 22-02
FOCUS TA Inlooptraining 22 februari 2016
Focus Tennis Academy
2015
21-12 t/m 21-12
FOCUS TA inlooptraining 21 december
Focus Tennis Academy
20-10 t/m 20-10
FOCUS TA inlooptraining 20 oktober
Focus Tennis Academy
27-03 t/m 29-03
SET 2015
NSLTC Slow
Nijmegen
2012
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
29-11 t/m 30-11
REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Meppel 1e B 14 jaar 08-09
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
17-11 t/m 18-11
2ewjcb
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-11 t/m 04-11
WJC1eB20072008tm14
KNLTB District Friesland
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
17-02 t/m 18-02
2eA-circuit2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
03-02 t/m 04-02
1eA-Circuit 2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
21-08 t/m 26-08
Open Jeugd TOC 2006
T.O.C.
Capelle a/d IJssel
24-07 t/m 28-07
K3 toernooi 2006
T.C. Animo
Terneuzen
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
04-07 t/m 09-07
K4 Open Jeugdtoernooi Stad Woerden 2005
T.V. VEP
Woerden
07-02 t/m 12-02
K42005
Tennis Academy Brabant
2004
16-08 t/m 22-08
Open Jeugd Toernooi TOC 2004
T.O.C.
Capelle a/d IJssel
29-05 t/m 05-06
k5 2004
Z '67
Rotterdam
22-02 t/m 28-02
Terwegen Future Jeugdtoernooi K5
S.V. Voorhout
Voorhout
2003
11-10 t/m 19-10
Saab Haeghstad Open herfsttoernooi 2003
T.V. Buytenwegh
Zoetermeer
18-08 t/m 23-08
Open Jeugd TOC
T.O.C.
Capelle a/d IJssel