Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Beau Blokker
Log in
Beau Blokker
Toernooien van Beau Blokker
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
28-07 t/m 03-08
Sphaerinda Open 2014 (bij NRT)
Sphaerinda
2013
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
2009
19-06 t/m 21-06
Clubkampioenschappen 2009 tie-break
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
2008
23-08 t/m 31-08
Jeugd Clubkampioenschappen 2008
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
16-08 t/m 24-08
Komtie 2008
Schager T.C.
Schagen
11-08 t/m 17-08
NTK 2008
KNLTB Landelijk
09-08 t/m 17-08
Dé Hypotheekwinkel Oostakker toernooi 2008
T.C. Langedijk
Zuid-Scharwoude
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
K3 AMSTELPARK 28 JULI tm 31 JULI 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
21-07 t/m 26-07
Alta K3 2008
LTV ALTA
Amersfoort
21-06 t/m 29-06
Van der Steen - Zwemmer Tannes 2008
T.V. Het Vennewater
Heiloo
07-06 t/m 15-06
Dodo 2008
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
2007
31-12 t/m 06-01
Fries Hypotheekvisie Toernooi 2008
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 31-12
Martijn de Wit Vloeren K5 Jeugdtoernooi
Schager T.C.
Schagen
03-11 t/m 04-11
WJC1eB20072008tm14
KNLTB District Friesland
15-10 t/m 21-10
Open Zeebodem K4 2007
Tenniscentrum Emmeloord
22-09 t/m 30-09
Remax Toppertje 2007
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
12-09 t/m 22-09
STC Jeugdclubkampioenschappen 2007
Schager T.C.
Schagen
18-08 t/m 26-08
Komtie toernooi 2007
Schager T.C.
Schagen
11-08 t/m 19-08
Resource Oostakker 2007
T.C. Langedijk
Zuid-Scharwoude
09-07 t/m 14-07
Hooimaand Jeugd K4 Toernooi 2007
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
23-06 t/m 01-07
Kokkerstoernooi 2007
T.C. Hippo
Hippolytushoef
16-06 t/m 24-06
Beverkoogje2007
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
09-06 t/m 17-06
't Zandlopertje 2007
T.V. Julianadorp
Julianadorp
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
24-12 t/m 31-12
Gorter & Partners STC Open Jeugdtoernooi
Schager T.C.
Schagen
24-10 t/m 27-10
K4 Den Helder Sportcity herfsttoernooi
KNLTB District Noord-Holland Noord
06-09 t/m 17-09
onderutdijkie 2006
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
26-08 t/m 03-09
Hink Sport Oostakker Open Jeugd Toernooi 2006
T.C. Langedijk
Zuid-Scharwoude
19-08 t/m 27-08
't Oghappeltje 2006
T.C. 't Oghe
Callantsoog
15-07 t/m 23-07
Accuraed Schager Jeugdtoernooi 2006
Schager T.C.
Schagen
08-07 t/m 16-07
Open Zeswieltjes 2006
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
26-06 t/m 08-07
JeugdClub2006
Schager T.C.
Schagen
24-06 t/m 02-07
Alkmaars Jeugd Toernooi 2006
T.C. Alkmaar
Alkmaar
17-06 t/m 25-06
Beverkoogje2006
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
10-06 t/m 18-06
't Zandlopertje 2006
T.V. Julianadorp
Julianadorp
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-01 t/m 08-01
Koek en Zopie 2006
T.C. 't Oghe
Callantsoog
2005
24-12 t/m 31-12
K5 Rabobank STC Open Jeugd Toernooi
Schager T.C.
Schagen
10-09 t/m 10-09
kringmasters 2005 BJO Distrikt NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
05-09 t/m 11-09
Onderutdijkie 2005
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
13-08 t/m 21-08
kerkepadje 2005
T.V. 't Noord End
Heerhugowaard-Noord
16-07 t/m 24-07
Accuraed Schager Jeugdtoernooi 2005
Schager T.C.
Schagen
02-07 t/m 10-07
Open Tulpje 2005
T.V. Tulp
Oudkarspel
18-06 t/m 26-06
Beverkoogje2005
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
03-05 t/m 03-05
kringkampioenschappen nhn 2005
T.C. De Kogge
't Veld
02-01 t/m 09-01
Koek en Zopie 2005
T.C. 't Oghe
Callantsoog
2004
16-08 t/m 21-08
Open jeugd toernooi 2004 + kamperen
T.V. Duno
Doorwerth
07-08 t/m 15-08
't Oghappeltje 2004
T.C. 't Oghe
Callantsoog
03-07 t/m 11-07
Accuraed Schager Jeugdtoernooi 2004
Schager T.C.
Schagen
26-06 t/m 04-07
Animo openjeugdtoernooi 2004
O.L.T.C. Animo
Den Helder
19-06 t/m 27-06
alkmaars jeugdtoernooi2004 K5
T.C. Alkmaar
Alkmaar
06-06 t/m 13-06
TVJ 't Zandllopertje 2004
T.V. Julianadorp
Julianadorp
2003
18-12 t/m 24-12
Koek en Zopie toernooi 2003
T.C. 't Oghe
Callantsoog
21-06 t/m 29-06
Accuraed Jan Boontjes toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen