Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Merel Spaander
Log in
Merel Spaander
Toernooien van Merel Spaander
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
03-07 t/m 11-07
Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2021
A.L.T.C. Joy Jaagpad
28-06 t/m 04-07
Clubkampioenschappen A.S.T.P.V. Chip & Charge 2021
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2019
01-07 t/m 07-07
A.S.T.V. Chip & Charge Clubkampioenschappen 2019
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2018
02-07 t/m 08-07
A.S.T.V. Chip&Charge Clubkampioenschappen 2018
A.S.T.P.V. Chip & Charge
24-02 t/m 04-03
33ste Open Amstelveense Dunlop Indoor Tennis Kamp.
NTC de Kegel Amstelveen
2017
03-07 t/m 09-07
Clubkampioenschappen Chip & Charge 2017
A.S.T.P.V. Chip & Charge
18-02 t/m 26-02
32ste Open Amstelveense Dunlop Indoor Tennis Kamp.
NTC de Kegel Amstelveen
2016
18-11 t/m 20-11
ASTT 2016: Het Amsterdam Studenten Tennis Toernooi!
A.S.T.P.V. Chip & Charge
25-06 t/m 03-07
Clubkampioenschappen Chip & Charge 2016
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2013
09-03 t/m 24-03
Clubkampioenschappen 2013
T.V. Assendelft
Assendelft
2008
18-10 t/m 25-10
Cablon Neckslag Jeugdtoernooi
T.V. Neckslag
Wijdewormer
08-09 t/m 28-09
Clubkampioenschappen TV Westzijderveld 2008
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
07-09 t/m 28-09
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN KLTV 2008
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
16-08 t/m 24-08
Open Spatter 2008
De Spatter
Wormer
19-07 t/m 27-07
Lobbietoernooi 2008
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
21-06 t/m 29-06
Floricultura 2008
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
14-06 t/m 22-06
25e Topspin Toernooi
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
07-06 t/m 15-06
Blauwe Terp Toernooi 2008
T.V. Assendelft
Assendelft
08-05 t/m 11-05
DJK NHN, DISTRICT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
08-03 t/m 16-03
Pfannini Springout Toernooi 2008
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
03-03 t/m 29-03
Hans Boermeester 2008
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
2007
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
13-10 t/m 20-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
03-09 t/m 16-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Westzijderveld 2007
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
04-08 t/m 12-08
Open K5 Jeugd Stuivertoernooi Heemskerk 2007
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
09-07 t/m 14-07
Hooimaand Jeugd K4 Toernooi 2007
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
16-06 t/m 24-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2007
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
2006
26-12 t/m 29-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2006 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
21-10 t/m 28-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2006
T.V. Neckslag
Wijdewormer
02-09 t/m 17-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Westzijderveld 2006
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
22-07 t/m 30-07
Aardbeientoernooi 2006
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
17-06 t/m 25-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2006
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 05-05
Amstelpark K4 01-05-2006 tm 05-05-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
2005
27-12 t/m 30-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2005 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
22-10 t/m 29-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2005
T.V. Neckslag
Wijdewormer
10-09 t/m 10-09
kringmasters 2005 BJO Distrikt NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
03-09 t/m 18-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Westzijderveld 2005
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
29-08 t/m 04-09
Jeugd Clubkampioenschappen 2005
De Spatter
Wormer
21-08 t/m 28-08
14e Jeugd Stuivertoernooi
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
23-07 t/m 31-07
Sportkids.nl Aardbeientoernooi 2005
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
2004
16-10 t/m 23-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2004
T.V. Neckslag
Wijdewormer
16-08 t/m 22-08
Bergens Open Jeugdtoernooi 2004
T.C. Bergen
Bergen NH
10-07 t/m 18-07
Nic Tuyn Aardbeien Jeugdtoernooi 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
19-06 t/m 27-06
alkmaars jeugdtoernooi2004 K5
T.C. Alkmaar
Alkmaar
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
11-10 t/m 18-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2003
T.V. Neckslag
Wijdewormer
23-08 t/m 07-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Westzijderveld 2003
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
04-08 t/m 09-08
Open jeugdtoernooi 2003
T.C. Bergen
Bergen NH
30-06 t/m 06-07
Nic Tuyn Aardbeien Jeugdtoernooi 2003
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
21-06 t/m 29-06
jeugdtoernooi2003
T.C. Alkmaar
Alkmaar
2002
24-08 t/m 08-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Westzijderveld 2002
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan