Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Josephine Knipschild
Log in
Josephine Knipschild
Toernooien van Josephine Knipschild
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
09-04 t/m 06-06
2021 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2020
26-07 t/m 09-08
2020 Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
04-04 t/m 29-05
2020 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers senioren
T.V. Tie-Breakers
2019
31-08 t/m 08-09
Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers 2019 senioren
T.V. Tie-Breakers
2013
15-02 t/m 17-02
Amsterdams Studenten Tennis Toernooi
SVU TeniSTA
Amsterdam
2008
05-07 t/m 13-07
TVO Palletcentrale Open 2008
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
28-06 t/m 06-07
Open Toernooi 2008 DDH Zwijndrecht
T.V. De Drie Heugels
Zwijndrecht
21-06 t/m 29-06
Rabobank Open Plaswijck
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
01-06 t/m 08-06
Vlastoernooi 2008
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
2007
24-09 t/m 10-10
Jeugdmasters Hoeksche Waard 2007
T.V. Bonaventura
Strijen
07-07 t/m 15-07
TVO Palletcentrale Open 2007
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
02-07 t/m 08-07
TC de Binnenmaas Health Club Fitness World Open 2007
T.C. de Binnenmaas
Mijnsheerenland
23-06 t/m 01-07
Open Toernooi 2007
T.V. Bonaventura
Strijen
16-06 t/m 24-06
Bouman Sportprijzen 21e Suikertoernooi 2007
T.V. Puttershoek
Maasdam
03-06 t/m 10-06
Vlastournooi Voorwinden Open 2007
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
2006
08-07 t/m 16-07
TVO Palletcentrale Open
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
17-06 t/m 25-06
Bouman Sportprijzen 20e Suikertoernooi 2006
T.V. Puttershoek
Maasdam
03-06 t/m 11-06
Vlastoernooi 2006
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
2005
21-09 t/m 24-09
HW Masters 2005
T.V. Puttershoek
Maasdam
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
09-07 t/m 17-07
TVO Controlec Open
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
25-06 t/m 03-07
Open Toernooi 2005
T.V. Bonaventura
Strijen
18-06 t/m 26-06
19e Suikertoernooi 2005
T.V. Puttershoek
Maasdam
04-06 t/m 12-06
Vlastoernooi 2005
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
26-03 t/m 03-04
Heynkensort Open 2005
T.V. Heynkensort
Heinenoord
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
02-08 t/m 07-08
Heldense Bossen K4 2004
T.V. Grootveld
Panningen
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
05-06 t/m 13-06
TVO K5 Jeugdtoernooi 2004
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
2003
29-12 t/m 04-01
K3 Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
30-08 t/m 07-09
TVO Jeugd-Parktoernooi 2003
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
21-07 t/m 27-07
11e Internationaal K4 Zaman Sporttoernooi
Game '78
Clinge
28-06 t/m 06-07
Open Jeugdtoernooi TV PUTTERSHOEK 2003
T.V. Puttershoek
Maasdam
07-06 t/m 14-06
TVO K5 Jeugd Toernooi 2003
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
24-02 t/m 02-03
K4 Krokustoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
2002
07-09 t/m 15-09
TVO Jeugd Parktoernooi 2002
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
06-07 t/m 14-07
TVP OPEN JEUGDTOERNOOI 2002
T.V. Puttershoek
Maasdam
10-06 t/m 16-06
TVO K5 Jeugd Toernooi 2002
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
2001
12-09 t/m 22-09
Jeugdclubkampioenschappen 2001
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
30-06 t/m 08-07
Open Jeugdtoernooi TVP 2001
T.V. Puttershoek
Maasdam
10-06 t/m 17-06
TVO Open Jeugd Toernooi 2001
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland