Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Anniek Stofmeel
Log in
Anniek Stofmeel
Toernooien van Anniek Stofmeel
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
03-09 t/m 10-09
Udense Kampioenschappen 2023
Udense Clubkampioenschappen
2020
30-08 t/m 06-09
LTC UDEN Clubkampioenschappen 2020
L.T.C. Uden
Uden
29-08 t/m 06-09
Knuvers Open Padel Toernooi de Krekel
T.V. De Krekel
Veghel
2019
31-08 t/m 08-09
LTC UDEN Clubkampioenschappen 2019
L.T.C. Uden
Uden
23-08 t/m 25-08
Crito Project Ace 2019
L.T.C. Uden
Uden
2018
10-08 t/m 12-08
Crito Project Ace 2018
L.T.C. Uden
Uden
2017
02-09 t/m 10-09
LTC UDEN Clubkampioenschappen 2017
L.T.C. Uden
Uden
25-08 t/m 27-08
Crito Project Ace 2017
L.T.C. Uden
Uden
2016
03-09 t/m 11-09
LTC UDEN Clubkampioenschappen 2016
L.T.C. Uden
Uden
19-08 t/m 21-08
Crito Project Ace 2016
L.T.C. Uden
Uden
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
11-03 t/m 20-03
Breakpoint Open van Aalst Elektro
T.V. Breakpoint 83
Oss
2015
21-08 t/m 23-08
Crito Project Ace 2015
L.T.C. Uden
Uden
2014
22-08 t/m 24-08
Wheelpoint Project Ace 2014
L.T.C. Uden
Uden
2013
23-08 t/m 25-08
Project Ace 2013
L.T.C. Uden
Uden
2010
10-07 t/m 18-07
TOZ Clubkampioenschappen (senioren) 2010
T.O.Z.
Oss
2009
10-09 t/m 20-09
Bastion Baselaar Clubkampioenschappen 2009
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2008
24-09 t/m 28-09
Masters Centraal-Brabant 2008
KNLTB Centraal Brabant
10-09 t/m 21-09
Clubkampioenschappen Bastion Baselaar 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
25-08 t/m 07-09
Bastion Baselaar Clubkampioenschappen 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
16-08 t/m 24-08
Open Bonus Toernooi 2008
LTV De Merletten
Boxtel
09-08 t/m 17-08
Open Hambaken Van den Udenhout Toernooi 2008
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
19-07 t/m 27-07
HealthCity Vught Open 2008
Tennis Academy Brabant
05-07 t/m 13-07
Tennisarena's Open Osse 2008
T.V. Helios
Oss
21-06 t/m 29-06
Kras Vakanties Bommelerwaardcup 2008
T.V. Ammerzoden
Ammerzoden
14-06 t/m 22-06
BSU Open 2008
L.T.C. Uden
Uden
07-06 t/m 15-06
Open Interfax 2008 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
26-05 t/m 08-06
3e Open Heineken
L.T.C. Achter de Bogen
Drunen
03-05 t/m 12-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
28-04 t/m 03-05
DJK 2008 Centraal Brabant
KNLTB Centraal Brabant
22-03 t/m 30-03
TOZ Koning Bodyfashion 2008 (voorheen Briljant)
T.O.Z.
Oss
05-03 t/m 16-03
Finaltrust-Euroseniortoernooi 2008
T.V. Wolfsbosch
Vught
2007
31-12 t/m 06-01
Open Dubbel HealthCity Vught 2008
Tennis Academy Brabant
20-10 t/m 28-10
OBJK 2007
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
01-09 t/m 09-09
Bastion Baselaar Clubkampioenschappen senioren 2007
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
18-08 t/m 26-08
KC toernooi 2007
T.O.Z.
Oss
16-06 t/m 24-06
BSU Open 2007
L.T.C. Uden
Uden
09-06 t/m 17-06
Open Interfax 2007 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
17-05 t/m 28-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2007
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
14-05 t/m 26-05
DJK 2007 Centraal Brabant
KNLTB Centraal Brabant
07-03 t/m 18-03
Finaltrust Eurojeugdtoernooi 2007
T.V. Wolfsbosch
Vught
27-01 t/m 11-02
Wiro Toernooi 2007
L.T.C. Rackets
Berghem
01-01 t/m 07-01
Uden Open 2007
Tenniscentrum Uden
2006
27-12 t/m 31-12
HealthCity Vught K5 Kerst
Tennis Academy Brabant
16-10 t/m 22-10
herfst trophy 2006
T.V. Rosmalen
Rosmalen
07-09 t/m 17-09
Open kampioenschappen TV de Vlijmd
T.V. De Vlijmd
Geffen
28-08 t/m 03-09
clubkamp. jeugd 2006
T.O.Z.
Oss
19-08 t/m 27-08
Open bonustoernooi 2006
LTV De Merletten
Boxtel
07-08 t/m 12-08
4e K4 Graaf Herman
T.V. Graaf Herman
Cuijk
17-06 t/m 25-06
Open Osse Jeugd K5 2006
T.O.Z.
Oss
09-06 t/m 18-06
clubkampioenschappen TOZ 2006
T.O.Z.
Oss
04-06 t/m 05-06
Brabantse Jeugdmasters 2006 L.T.V. Eeckenrode
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
22-05 t/m 26-05
DJK 2006
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
01-05 t/m 05-05
K-4 jeugdranglijsttoernooi 2006
T.V. Wolfsbosch
Vught
02-01 t/m 08-01
Uden Open 2006
Tenniscentrum Uden
2005
21-10 t/m 23-10
Geldrop Banen K4 Herfst 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-09 t/m 25-09
4e Asmunt Open Jeugd Toernooi 2005
T.V. Asmunt
's-Hertogenbosch
29-08 t/m 04-09
clubkampioenschappen jeugd 2005
T.O.Z.
Oss
24-07 t/m 31-07
BLTC Bastion Baselaar K4 toernooi
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
25-06 t/m 03-07
Open Osse Jeugd K5 2005
T.O.Z.
Oss
11-06 t/m 19-06
9e Rabo open jeugd toernooi K4 Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
26-03 t/m 03-04
Rabobank Open Jeugdtoernooi
L.T.C. Uden
Uden
2004
09-08 t/m 14-08
k4 2004
T.V. Graaf Herman
Cuijk
10-07 t/m 18-07
Open Osse Jeugd 2004
T.O.Z.
Oss