Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Carlijn Hoedt
Log in
Carlijn Hoedt
Toernooien van Carlijn Hoedt
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
28-07 t/m 03-08
Sphaerinda Open 2014 (bij NRT)
Sphaerinda
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2010
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
14-08 t/m 20-08
Open Intersport Twin K5 Jeugdtoernooi
T.V. Breakpoint
Waalwijk
24-07 t/m 28-07
K3 toernooi 2006
T.C. Animo
Terneuzen
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
12-06 t/m 18-06
RCW Ed van den Hout Open Jeugd Toernooi 2006
R.C.W.
Waalwijk
05-06 t/m 11-06
Kaaskoning k5 open jeugd toernooi
T.C. Skinlo
Schijndel
04-06 t/m 05-06
Brabantse Jeugdmasters 2006 L.T.V. Eeckenrode
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
08-08 t/m 14-08
Open jeugdtoernooi aug.2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
25-07 t/m 30-07
Open Hoogeveens jeugdtoernooi K4 2005
Maxx sports and events
Hoogeveen
18-07 t/m 24-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2005
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
02-07 t/m 10-07
Lewabo K5 Jeugdtoernooi 2005
Lewabo
Beneden-Leeuwen
25-06 t/m 03-07
OJT2005
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
26-03 t/m 03-04
Open jeugdtoernooi 2005
T.C. Maliskamp
Rosmalen
2004
27-12 t/m 02-01
K52004
Tennis Academy Brabant
25-10 t/m 30-10
Open Jeugdtoernooi LTVBest 2004
LTV Best
Best
30-08 t/m 04-09
K5 falcones 2004
Falcones
Valkenswaard
02-08 t/m 07-08
Geldrop Banen K4 zomer 2004
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-06 t/m 03-07
Ivo Verharen Jeugdranglijsttoernooi 2004
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
16-06 t/m 27-06
Besse Besse 2004
Besse Besse
2003
20-10 t/m 25-10
LTV Best Open Jeugdtoernooi
LTV Best
Best
24-09 t/m 05-10
clubkampioenschappen 2003
LTV Best
Best
11-06 t/m 22-06
Besse Besse 2003
Besse Besse