Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Lars S. Bannink
Log in
Lars S. Bannink
Toernooien van Lars S. Bannink
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
30-04 t/m 09-05
Excellence AG Engineering UTK
T.C. Ludica
Enschede
2017
15-05 t/m 24-05
UTK 2017
T.C. Ludica
Enschede
2014
08-09 t/m 21-09
OTV Clubkampioenschappen Senioren 2014
O.T.V.
Oosterbeek
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2012
03-09 t/m 16-09
OTV Clubkampioenschappen Senioren 2012
O.T.V.
Oosterbeek
2011
24-11 t/m 27-11
Gelderse Masters 2011 (deelname uitsluitend op invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
05-09 t/m 18-09
OTV Clubkampioenschappen Senioren 2011
O.T.V.
Oosterbeek
03-06 t/m 12-06
DJK Gelderland 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
02-05 t/m 06-05
RJK Gld Arnhem 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2010
03-09 t/m 12-09
OTV jeugd clubkamioenschappen 2010
O.T.V.
Oosterbeek
23-08 t/m 29-08
Thermphos JEUGD Toernooi
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
03-05 t/m 07-05
RJK Arnhem 2010
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2009
04-09 t/m 13-09
OTV jeugd clubkampioenschappen 2009
O.T.V.
Oosterbeek
22-08 t/m 30-08
Thermphos Maeneblusschers 2009
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
27-04 t/m 01-05
RJK Arnhem
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
07-09 t/m 14-09
OTV jeugd clubkampioenschappen 2008
O.T.V.
Oosterbeek
07-07 t/m 13-07
OTV Open Jeugdtoernooi K4 2008
O.T.V.
Oosterbeek
28-04 t/m 02-05
RJK Arnhem
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2007
02-09 t/m 09-09
clubkampioenschappen jeugd 2007
O.T.V.
Oosterbeek
21-08 t/m 26-08
TV de Slenk Open Jeugdtoernooi 2007
T.V. De Slenk
Wolfheze
02-07 t/m 08-07
OTV K5 en open jeugdtoernooi
O.T.V.
Oosterbeek
16-06 t/m 23-06
Rabo_open_jeugd_2007
T.V. Keltenwoud
Bennekom
2006
16-09 t/m 24-09
OTV clubkampioenschappen jeugd 2006
O.T.V.
Oosterbeek
23-08 t/m 27-08
TV de Slenk Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. De Slenk
Wolfheze
07-08 t/m 13-08
jeugdranglijsttoernooi K5
Losserse T.C.
Losser
2005
24-08 t/m 28-08
TV de Slenk Open Jeugdtoernooi 2005
T.V. De Slenk
Wolfheze
08-08 t/m 14-08
Het 23e Open RABO Jeugdtoernooi K5 (TVM)
T.V. Mijdrecht
Mijdrecht
11-07 t/m 17-07
otv open K5 Jeugdtoernooi
O.T.V.
Oosterbeek
27-06 t/m 03-07
Open Jeugdtoernooi 2005
R.T.C. De Laak
Rheden
09-05 t/m 15-05
djk gld
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
02-05 t/m 04-05
rjk arnhem
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2004
27-12 t/m 02-01
K52004
Tennis Academy Brabant
18-08 t/m 22-08
TV de Slenk Open Jeugdtoernooi 2004
T.V. De Slenk
Wolfheze
19-07 t/m 25-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2004
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
14-06 t/m 20-06
Tepci Peter Willemse - K5 Jeugdtoernooi 2004
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn