Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sarina Maria Maigoda
Log in
Sarina Maria Maigoda
Toernooien van Sarina Maria Maigoda
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
04-09 t/m 13-09
ULTC-Iduna Rabobank Senioren Clubkampioenschappen 2009
ULTC-Iduna
Utrecht
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
05-09 t/m 14-09
ULTC Iduna Rabobank Senioren Clubkampioenschappen 2008
ULTC-Iduna
Utrecht
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 18-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi
IM Tennis
14-06 t/m 22-06
AMG 2008
L.T.C. Vleuten de Meern
Vleuten
02-05 t/m 11-05
DJK Utrecht 2008
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
25-02 t/m 01-03
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2008
Hotel Inntel resort Zutphen
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
25-08 t/m 02-09
ULTC-Iduna Jeugdclubkampioenschappen 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
23-06 t/m 01-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
09-06 t/m 17-06
1e Elite open jeugd toernooi K4 Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
18-05 t/m 27-05
DJK Utrecht 2007
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
19-02 t/m 24-02
Hotel Inntel K3 2007 Zutphen
Hotel Inntel resort Zutphen
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
19-08 t/m 27-08
ULTC-Iduna Jeugdclubkampioenschappen 2006
ULTC-Iduna
Utrecht
12-08 t/m 19-08
Spar Open Jeugdtoernooi 2006
De Kamp
Cothen
24-06 t/m 02-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2006
ULTC-Iduna
Utrecht
26-05 t/m 04-06
DJK Utrecht 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
17-10 t/m 22-10
Open Jeugdtoernooi TV Vreeswijk 2005
TV Vreeswijk
Nieuwegein
13-08 t/m 21-08
ULTC Iduna Jeugdclubkampioenschappen 2005
ULTC-Iduna
Utrecht
04-07 t/m 09-07
K4 Open Jeugdtoernooi Stad Woerden 2005
T.V. VEP
Woerden
11-06 t/m 19-06
9e Rabo open jeugd toernooi K4 Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
09-05 t/m 15-05
djk utr
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
07-02 t/m 12-02
K42005
Tennis Academy Brabant
03-01 t/m 09-01
Uden Open 2004-2005
Tenniscentrum Uden
2004
27-12 t/m 02-01
AMSTELPARK K4 27-12-2004 tm 2-1-2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
12-06 t/m 20-06
8e Rabo open jeugd toernooi (K5)Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
22-02 t/m 28-02
Terwegen Future Jeugdtoernooi K5
S.V. Voorhout
Voorhout