Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Richard Punt
Log in
Richard Punt
Toernooien van Richard Punt
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
2009
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
10-11 t/m 16-11
Masters NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
30-08 t/m 07-09
TASKIT Open 2008
T.V. Neckslag
Wijdewormer
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
19-07 t/m 27-07
HealthCity Vught Open 2008
Tennis Academy Brabant
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
29-06 t/m 06-07
Bank of Scotland Bilthoven Open 2008
T.C. Bilthoven
Bilthoven
03-05 t/m 12-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-09 t/m 09-09
TASKIT Open 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
18-08 t/m 26-08
Open Spatter 2007
De Spatter
Wormer
28-07 t/m 05-08
5 Sinnen 2007
T.V. Elckerlyc
Purmerend
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
09-06 t/m 17-06
25e WestfriesKunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
24-10 t/m 27-10
K4 Den Helder Sportcity herfsttoernooi
KNLTB District Noord-Holland Noord
19-08 t/m 27-08
Open Spatter 2006
De Spatter
Wormer
05-08 t/m 13-08
Westerspoor Overdriver toernooi 2006
L.T.V. Zaandam
Zaandam
30-07 t/m 06-08
5 sinnen 2006
T.V. Elckerlyc
Purmerend
16-07 t/m 23-07
51e Badgastentoernooi
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
08-07 t/m 16-07
Open Zonneweide 2006
Primos Sports
Beverwijk
17-06 t/m 25-06
Kennemerland 2006
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
10-06 t/m 18-06
24e West-Fries Kunstgras toernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-03 t/m 02-04
K4 Jeugd Toernooi 2006
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
18-03 t/m 26-03
´t Gouwtje Voorjaarsdubbeltoernooi 2006
TV 't Gouwtje
Midwoud
04-03 t/m 12-03
vonk sports open 2006
L.T.V. Zaandam
Zaandam
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
2005
27-12 t/m 30-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2005 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
22-08 t/m 28-08
't Sassenpoortje 2005
ZLTB
Zwolle
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
K3 toernooi 2005
T.C. Animo
Terneuzen
04-07 t/m 09-07
K4 Open Jeugdtoernooi Stad Woerden 2005
T.V. VEP
Woerden
25-06 t/m 03-07
Floricultura Marquette Open 2005
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
18-06 t/m 26-06
Kennemerlandtoernooi 2005
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
2004
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
20-03 t/m 28-03
K4 Toernooi RTV Bakkershaag
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
2003
14-07 t/m 20-07
AMSTELPARK K4 TOERNOOI ZOMER 2003
Amstelpark ATS
Amsterdam
07-07 t/m 12-07
HOOIMAAND 2003
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
14-06 t/m 22-06
K4 Bastion Baselaar 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
10-03 t/m 16-03
Top 1 Toys de Weide K5 toernooi 2003
T.C. De Weide
Hoogeveen
2002
29-07 t/m 04-08
Bassie toernooi 2002
T.C. Bas Dongen
Dongen
01-07 t/m 07-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
15-06 t/m 22-06
6e Rabo Open jeugd toernooi
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede