Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Beatrijs Hoorweg
Log in
Beatrijs Hoorweg
Toernooien van Beatrijs Hoorweg
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
02-09 t/m 10-09
Clubkampioenschappen TV de Hambaken 2023
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
2022
31-08 t/m 11-09
Clubkampioenschappen TV de Hambaken 2022
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
2009
19-12 t/m 24-12
WBJIK 2009 (K4)
Tennisopleiding Top Shot
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-12 t/m 28-12
WBJIK 2008
Top Shot
15-10 t/m 18-10
Geldrop Banen K4 plus 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-09 t/m 28-09
Masters District West Brabant 2008
KNLTB District West Brabant
06-09 t/m 14-09
Clubkampioenschappen 2008
T.P.V. Heksenwiel
Breda
30-08 t/m 07-09
Sokkentoernooi 2008
H.T.C. De Ypelaer
Hilvarenbeek
23-08 t/m 31-08
5e Oudenbossche Open
Oudenbossche T.C.
Oudenbosch
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 18-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi
IM Tennis
22-03 t/m 30-03
Rabobank K4 Jeugdranglijst toernooi 2008
T.P.V. Heksenwiel
Breda
15-03 t/m 22-03
Open Jeugd Dubbel Toernooi 2008
Het Bossche Lijntje
Zevenbergschen Hoek
2007
08-09 t/m 16-09
1ste SPORT-IVO Clubkampioenschap
T.P.V. Heksenwiel
Breda
02-09 t/m 14-12
Teamtennis 2007
T.P.V. Heksenwiel
25-08 t/m 02-09
Rabobank K5 Open Jeugdtoernooi 2007
T.P.V. Heksenwiel
Breda
04-08 t/m 12-08
3e Luxaflex Open Jeugd Toernooi
Oudenbossche T.C.
Oudenbosch
30-07 t/m 05-08
bassie jeugdtoernooi 2007
T.C. Bas Dongen
Dongen
16-06 t/m 24-06
Rabobank Jeugdclubkampioenschappen 2007
T.P.V. Heksenwiel
Breda
30-04 t/m 05-05
K-4 jeugdranglijsttoernooi 2007
T.V. Wolfsbosch
Vught
24-03 t/m 01-04
Open Jeugd Dubbel Toernooi
Het Bossche Lijntje
Zevenbergschen Hoek
17-03 t/m 25-03
Abby Ro@d Open Toernooi 2007
T.P.V. Heksenwiel
Breda
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
09-09 t/m 17-09
clubkampioenschappen TV heksenwiel 2006
T.P.V. Heksenwiel
Breda
01-09 t/m 05-11
Teamtennis 2006
T.P.V. Heksenwiel
31-07 t/m 06-08
Bassie jeugdtoernooi 2006
T.C. Bas Dongen
Dongen
24-07 t/m 28-07
k3 2006
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
17-06 t/m 25-06
Jeugdclubkampioenschappen 2006
T.P.V. Heksenwiel
Breda
04-06 t/m 05-06
Brabantse Jeugdmasters 2006 L.T.V. Eeckenrode
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
01-05 t/m 05-05
K-4 jeugdranglijsttoernooi 2006
T.V. Wolfsbosch
Vught
25-03 t/m 02-04
openjeugd 2006 Bosschelijntje
Het Bossche Lijntje
Zevenbergschen Hoek
04-03 t/m 12-03
Open K5 Jeugdtoernooi
T.P.V. Heksenwiel
Breda
2005
01-08 t/m 07-08
Bassie jeugdtoernooi 2005
T.C. Bas Dongen
Dongen
02-05 t/m 06-05
djk wbr 2005
W.C. Moerdijkse Tennis Kampioenschappen
Zevenbergen
26-03 t/m 03-04
Bossche Lijntje openjeugd 2005
Het Bossche Lijntje
Zevenbergschen Hoek
08-02 t/m 13-02
K5 Krokus Valkencourt 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2004
26-07 t/m 01-08
Bassie jeugdtoernooi
T.C. Bas Dongen
Dongen
24-02 t/m 29-02
K5 krokus Valkencourt 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
28-07 t/m 03-08
Bassietoernooi 2003
T.C. Bas Dongen
Dongen