Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Rob van den Berg
Log in
Rob van den Berg
Toernooien van Rob van den Berg
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2022
04-09 t/m 11-09
Clubkampioenschappen TCK 2022
T.C. Krimpen
2021
26-06 t/m 04-07
Clubkampioenschappen TC Krimpen 2021
T.C. Krimpen
29-05 t/m 29-05
FOCUS Tiebreak toernooi (Enkelspel)
Focus Tennis Academy
2020
30-08 t/m 06-09
Clubkampioenschappen TC Krimpen 2020
T.C. Krimpen
2019
21-10 t/m 21-10
Inlooptraining FOCUS spelers seizoen 2019-2020 (1 van 4)
Focus Tennis Academy
31-08 t/m 08-09
Clubkampioenschappen TC Krimpen 2019
T.C. Krimpen
2018
30-03 t/m 01-04
Bonn en Mees BRAK 2018
RSTV Passing Shot
18-03 t/m 25-03
The Masters of tennis 2018
Tennispark Kralingen
2017
12-06 t/m 16-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2017
KNLTB Landelijk
10-06 t/m 18-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Regio
KNLTB
31-05 t/m 04-06
Bonn & Mees NSK 2017
RSTV Passing Shot
28-01 t/m 11-02
ABN AMRO Supermatch
ABN AMRO Supermatch
2016
18-06 t/m 26-06
KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen regio
KNLTB
2014
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
2012
10-09 t/m 16-09
Rotterdam Masters 2012
A.T.V. Berkenrode
Berkel en Rodenrijs
2011
27-12 t/m 31-12
FOCUS Tennisacademy JRT
SportRecreatie Centrum Rottemeren
24-10 t/m 29-10
Kwalificatie WJC Goes
TSI-Tennis hal Goes
2010
18-12 t/m 24-12
AA Drink - WBJIK K4
W.C. De Stok
02-08 t/m 05-08
Jeugdcup Maastricht 2010
Jeugdcup Maastricht
2009
25-10 t/m 28-03
TOUCH Winter Circuit 09-10 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
13-07 t/m 17-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2009
IM Tennis
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
26-10 t/m 29-03
TOUCH Winter Circuit - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
31-05 t/m 08-06
Deuce Again Hartman Uitzendburo 2008
Deuce-Again
Rotterdam
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Best 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
19-01 t/m 19-01
KNLTB WJC Best 1e B 12 jaar 07-08
KNLTB Oost-Brabant
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
08-09 t/m 16-09
Open Jeugd Toernooi 2007
L.T.C. De Merwede
Hardinkxveld Giessendam
23-07 t/m 28-07
Hoogeveens Open jeugdtoernooi en K4 toernooi 2007
Maxx sports and events
Hoogeveen
30-04 t/m 04-05
K4 Leeuwenbergh's Open Jeugd Toernooi 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
01-01 t/m 07-01
Amstelpark K4 week (1) 01-01-2007 tm 07-01-2007 (NIEUW)
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
26-12 t/m 31-12
Amstelpark K4 week (52) 26-12-2006 tm 31-12-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
24-07 t/m 30-07
14e K4 Zamansporttoernooi
Game '78
Clinge
02-01 t/m 08-01
Uden Open 2006
Tenniscentrum Uden
2005
15-08 t/m 21-08
Open Jeugd TOC 2005
T.O.C.
Capelle a/d IJssel
2004
27-12 t/m 02-01
Nieuwjaarstoernooi2004
T.V. Cromwijck
Woerden
16-08 t/m 22-08
Open Jeugd Toernooi TOC 2004
T.O.C.
Capelle a/d IJssel
29-05 t/m 05-06
k5 2004
Z '67
Rotterdam