Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Tiffany Höberth
Log in
Tiffany Höberth
Toernooien van Tiffany Höberth
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
28-02 t/m 04-03
TB Volkswagen Open Padel 2018
T.P.V. Heksenwiel
Breda
2014
03-06 t/m 06-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2014
KNLTB Landelijk
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
21-02 t/m 26-02
Inntel Hotels resort Zutphen K3 2011
Hotel Inntel resort Zutphen
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
26-06 t/m 04-07
Open Falcones van Wijk & Partners 2010
Falcones
Valkenswaard
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
27-10 t/m 30-10
Interschelde K4
TSI-Tennis hal Goes
20-06 t/m 28-06
Open Falcones van Wijk & Partners 2009
Falcones
Valkenswaard
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
03-10 t/m 05-10
Masters 2008
KNLTB Oost-Brabant
20-09 t/m 05-10
Falcones Clubkampioenschappen 2008
Falcones
Valkenswaard
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
21-06 t/m 29-06
Open Falcones van Wijk& Partners 2008
Falcones
Valkenswaard
07-06 t/m 15-06
Internationaal Budels Open Toernooi 2008
Budelse T.V.
Budel
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
24-03 t/m 30-03
Clubkampioenschappen 2008 Mierlose tennisvereniging
Mierlose T.V.
Mierlo
07-03 t/m 09-03
Bavaria toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
05-02 t/m 10-02
K5 krokus Valkencourt 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
24-06 t/m 30-06
K5 Open Jeugd Kempentoernooi 2007
T.V. Eresloch
Eersel
09-06 t/m 17-06
De Mast Open 2007
T.P.V. de Mast
Geldrop
27-05 t/m 28-05
Regio Jeugd kampioenschappen zuid 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
24-04 t/m 06-05
D.J.K. Oost Brabant 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-03 t/m 01-04
beuningen k5 2007
T.C. de Linden
Beuningen (Gld)
17-02 t/m 18-02
2eA-circuit2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
03-02 t/m 04-02
1eA-Circuit 2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
14-10 t/m 22-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2006
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-06 t/m 25-06
Jeugdtoernooi TV Ammerzoden 2006
T.V. Ammerzoden
Ammerzoden
10-06 t/m 18-06
open jeugdtoernooi
LTV De Merletten
Boxtel
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
03-09 t/m 18-09
Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2005
Mierlose T.V.
Mierlo
14-08 t/m 21-08
11e Mierlose Open Jeugd Toernooi 2005
Mierlose T.V.
Mierlo
24-07 t/m 26-07
Team Event Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 24-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2005
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
02-07 t/m 09-07
Ivo Verharen 2005
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
29-06 t/m 07-07
Clubkampioenschappen Dubbel 2005
Mierlose T.V.
Mierlo
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
26-03 t/m 03-04
K4 Toernooi R.T.V. Bakkerhaag
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
07-02 t/m 12-02
K42005
Tennis Academy Brabant
03-01 t/m 09-01
Uden Open 2004-2005
Tenniscentrum Uden
2004
23-10 t/m 31-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2004
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
11-09 t/m 19-09
Clubkampioenschappen Mix 2004
Mierlose T.V.
Mierlo
28-08 t/m 05-09
10e Mierlose Open Jeugd Toernooi 2004
Mierlose T.V.
Mierlo
26-06 t/m 04-07
Clubkampioenschappen Dubbel 2004
Mierlose T.V.
Mierlo
02-05 t/m 07-05
K5 2004
L.T.C. De Stoof
Koudekerke
19-03 t/m 28-03
Clubkampioenschappen Enkel 2004
Mierlose T.V.
Mierlo
24-02 t/m 29-02
K5 krokus Valkencourt 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
29-12 t/m 04-01
AMSTELPARK K5 WINTER 2003 - 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
13-09 t/m 28-09
Mierlose Clubkampioenschappen Enkel en Mix
Mierlose T.V.
Mierlo
23-08 t/m 31-08
Mierlose Open Jeugd Toernooi 2003
Mierlose T.V.
Mierlo
18-08 t/m 23-08
GELDROP BANEN K4 TOERNOOI 2003
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-07 t/m 03-08
Bassietoernooi 2003
T.C. Bas Dongen
Dongen
21-07 t/m 27-07
3e Open Jeugd Dors Toernooi 2003
TC Heiloo United
Heiloo
28-06 t/m 06-07
Clubkampioenschappen dubbel 2003
Mierlose T.V.
Mierlo
2002
17-08 t/m 25-08
Open Jeugdtoernooi 2002 Mierlose Tennis Vereniging
Mierlose T.V.
Mierlo