Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Kelly Reijne
Log in
Kelly Reijne
Toernooien van Kelly Reijne
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2008
22-12 t/m 28-12
k4 Amstelpark week (52) 22 dec tm 28 dec 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
18-10 t/m 25-10
Cablon Neckslag Jeugdtoernooi
T.V. Neckslag
Wijdewormer
09-08 t/m 17-08
Dé Hypotheekwinkel Oostakker toernooi 2008
T.C. Langedijk
Zuid-Scharwoude
12-07 t/m 20-07
Totaal Technisch Uitzend Buro Open Gouw 2008
TOPZ
Zaandam
07-07 t/m 12-07
Hooimaand Jeugd K4 toernooi 2008
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
29-06 t/m 05-07
K4 Open Helderse Jeugdkampioenschappen 2008
Helderse T.C.
Den Helder
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2008
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
2007
31-12 t/m 06-01
AMSTELPARK K4 WEEK 1 2008(31-12-2007 t m 6-1-2008)
Amstelpark ATS
Amsterdam
24-12 t/m 28-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2007 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
13-10 t/m 20-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
20-08 t/m 25-08
RABO bank TV Kontakt K4 toernooi
T.V. Kontakt
Haarlem
14-07 t/m 22-07
Totaal Technisch Uitzend Buro Open Gouw Toernooi 2007
TOPZ
Zaandam
09-07 t/m 14-07
Hooimaand Jeugd K4 Toernooi 2007
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
01-05 t/m 04-05
Amstelpark K4 week (18) 1-5-2007 tm 4-5-2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
01-01 t/m 07-01
Amstelpark K4 week (1) 01-01-2007 tm 07-01-2007 (NIEUW)
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
21-10 t/m 28-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2006
T.V. Neckslag
Wijdewormer
31-07 t/m 06-08
Tannes Jeugd 2006
T.V. Het Vennewater
Heiloo
23-07 t/m 30-07
Santaantje 2006
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
10-06 t/m 25-06
T.V. Elckerlyc clubkampioenschappen junioren 2006.
T.V. Elckerlyc
Purmerend
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
02-01 t/m 07-01
Indoor tenniskampioenschappen West-Friesland 2006
Sportcentrum West-Friesland
De Goorn
2005
27-12 t/m 30-12
Fimac jeugd en senioren 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
30-07 t/m 07-08
5 SINNEN 2005 Purmerend
T.V. Elckerlyc
Purmerend
24-07 t/m 31-07
Santaantje 2005
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
25-06 t/m 03-07
K-5 Alkmaars Jeugdtoernooi 2005
T.C. Alkmaar
Alkmaar
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
2004
16-10 t/m 23-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2004
T.V. Neckslag
Wijdewormer
24-07 t/m 01-08
5 Sinnen 2004
T.V. Elckerlyc
Purmerend
11-07 t/m 18-07
Santaantje 2004
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
21-12 t/m 28-12
Fimac kerst jeugdtoernooi 2003
Padel en Tennisschool De Kloek
11-10 t/m 18-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2003
T.V. Neckslag
Wijdewormer