Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Fleur Holtkamp
Log in
Fleur Holtkamp
Toernooien van Fleur Holtkamp
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2012
15-12 t/m 16-12
MATCH Tennis Academy 4 sterren JRT 2012
MATCH Tennis Organisatie
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 22-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2012
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
2011
27-12 t/m 31-12
FOCUS Tennisacademy JRT
SportRecreatie Centrum Rottemeren
03-06 t/m 12-06
DJK Gelderland 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
30-08 t/m 05-09
dubbel en mixed clubkamp. 2010
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
14-05 t/m 23-05
DJK GELDERLAND 2010
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-09 t/m 27-09
Tepci dubbelkampioenschappen jeugd
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
22-05 t/m 31-05
DJK Gelderland
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 19-07
K3 Heerenveen
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
07-07 t/m 13-07
OTV Open Jeugdtoernooi K4 2008
O.T.V.
Oosterbeek
29-06 t/m 06-07
20ste De Klok K4 en Open toernooi
Mallumse Molen
Eibergen
07-06 t/m 15-06
Tepci Peter Willemse - K4 Jeugdranglijst Toernooi, 2008
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
06-05 t/m 11-05
DJK Gelderland (invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
28-04 t/m 02-05
RJK Apeldoorn
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
23-03 t/m 30-03
K4 & Open Jeugd Dubbeltoernooi 2008
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
24-02 t/m 02-03
k4 voorjaarstoernooi racket en health centre wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
04-02 t/m 10-02
HealthCity Vught K4 Krokus 2008
Tennis Academy Brabant
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Doorn 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Meppel en Almere 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Spijkenisse 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
19-01 t/m 20-01
KNLTB WJC Doorn 1e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
19-01 t/m 20-01
KNLTB WJC Meppel 1e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
20-08 t/m 26-08
Tepci Rabo Open 3,4,5,6,7,8 Toernooi 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
12-08 t/m 19-08
4e DIJKMAN BOUW OPEN 2007 (OGTC)
V.T.P. Vorden
Vorden
16-07 t/m 22-07
K4 Gorilla toernooi 2007
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
09-07 t/m 14-07
rapiditas k4 2007
Rapiditas
Nijmegen
23-06 t/m 08-07
19e De Klok K4 en Open Jeugdtoernooi 2007
Mallumse Molen
Eibergen
11-06 t/m 17-06
Tepci Peter Willemse - K4 Jeugdranglijst Toernooi, 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
04-06 t/m 10-06
Tepci Clubkampioenschappen 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
18-05 t/m 27-05
DJK Gelderland
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
26-03 t/m 01-04
beuningen k5 2007
T.C. de Linden
Beuningen (Gld)
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
19-02 t/m 24-02
Hotel Inntel K3 2007 Zutphen
Hotel Inntel resort Zutphen
10-02 t/m 10-02
wjc 2e B
Meppeler L.T.C.
Meppel
27-01 t/m 27-01
WJC 27-01-2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
k4 nieuwjaarstoernooi wolvega 2007
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2006
30-11 t/m 03-12
Gelderse Masters 2006 (let op tijden onder voorbehoud!)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
23-10 t/m 29-10
Jeugdherfst toernooi 2006
L.T.C. Zutphen
Zutphen
06-08 t/m 11-08
Geldrop Banen K4 zomer 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
11-07 t/m 14-07
OTV Open Jeugdtoernooi K5 2006
O.T.V.
Oosterbeek
02-07 t/m 09-07
18e K4 Ranglijst en Open Jeugdtoernooi
Mallumse Molen
Eibergen
10-06 t/m 18-06
Jacco Eltingh jeugdtoernooi 2006
T.V. Wapenveld
Wapenveld
29-05 t/m 04-06
DJK Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
01-05 t/m 05-05
Zwaan makelaars K5 jeugdtoernooi
L.T.C. De Stoof
Koudekerke
25-03 t/m 02-04
K4 Jeugd Toernooi 2006
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
25-03 t/m 02-04
Open Jeugdtoernooi Voorjaar 2006
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
25-02 t/m 05-03
13e. OPEN JEUGD TOERNOOI HERVELD
T.V.H.A.
Herveld
20-02 t/m 26-02
k4 krokus 2006
Tenniscentrum Enschede
Enschede
20-02 t/m 26-02
krokus 2006
Tenniscentrum Enschede
Enschede
02-01 t/m 08-01
k4 nieuwjaarstoernooi Wolvega 2006
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2005
06-08 t/m 12-08
K4 Geldrop Banen + Open Geldropse Baanse 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
18-07 t/m 24-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2005
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
11-07 t/m 17-07
otv open K5 Jeugdtoernooi
O.T.V.
Oosterbeek
03-07 t/m 10-07
17e Wormgoor K4 en Open Jeugdtoernooi 2005
Mallumse Molen
Eibergen
27-06 t/m 03-07
K4 EN OPENJEUGD TOERNOOI TC EERBEEK
T.C. Eerbeek
Eerbeek
12-06 t/m 19-06
Tepci Peter Willemse - K5 Jeugd Toernooi 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
09-05 t/m 15-05
djk gld
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
02-05 t/m 04-05
rjk apeldoorn
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
06-02 t/m 13-02
K4 TOERNOOI TC ACTION DIDAM
TC ACTION
Didam
2004
02-08 t/m 07-08
Geldrop Banen K4 zomer 2004
T.C. Geldrop Banen
Geldrop