Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Susanne Heijkoop
Log in
Susanne Heijkoop
Toernooien van Susanne Heijkoop
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
04-08 t/m 04-08
Akse Media Open Minitennistoernooi 2018
Helderse T.C.
Den Helder
2010
27-11 t/m 05-12
Open Indoor Waterland 2010
TV Purmerend
Purmerend
2008
18-09 t/m 28-09
Purmerend Open 2008
TV Purmerend
Purmerend
23-08 t/m 31-08
TC Topspin open tennistoernooi 2008
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
26-07 t/m 03-08
Akse Media Open 2008
Helderse T.C.
Den Helder
19-07 t/m 27-07
Badgastentoernooi 2008
TC Petten
Petten
13-07 t/m 20-07
Open 53ste BADGASTENTOERNOOI
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
28-06 t/m 06-07
Kuyper & Blom Makelaars Heiloo Open 2008
TC Heiloo United
Heiloo
28-06 t/m 06-07
springveertoernooi 2008
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
07-06 t/m 15-06
26e Westfriese kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
08-05 t/m 11-05
DJK NHN, DISTRICT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
22-03 t/m 30-03
BOT meubelen toernooi 2008
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
2007
30-12 t/m 06-01
k4 nieuwjaarstoernooi 2008 Racket & Health Centre wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
24-12 t/m 28-12
Oudjaars Jeugdtoernooi 2007 (K4)
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
15-10 t/m 21-10
Open Zeebodem K4 2007
Tenniscentrum Emmeloord
28-07 t/m 05-08
Akse Media Open (VH Tongtoernooi)
Helderse T.C.
Den Helder
07-07 t/m 15-07
Holland Stores Marine Zandlopertoernooi 2007
T.V. Julianadorp
Julianadorp
30-06 t/m 08-07
Springveertoernooi 2007
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
23-06 t/m 01-07
Kokkerstoernooi 2007
T.C. Hippo
Hippolytushoef
16-06 t/m 24-06
Middenmeer open 2007
T.C. Middenmeer
Middenmeer
09-06 t/m 17-06
25e WestfriesKunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 04-05
Amstelpark K4 week (18) 1-5-2007 tm 4-5-2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
24-10 t/m 27-10
K4 Den Helder Sportcity herfsttoernooi
KNLTB District Noord-Holland Noord
29-07 t/m 06-08
Tongtoernooi 2006
Helderse T.C.
Den Helder
22-07 t/m 30-07
Badgastentoernooi 2006
TC Petten
Petten
01-07 t/m 09-07
Schoorl Open 2006
T.C. Schoorl
Schoorl
19-06 t/m 25-06
Drachtster Keitoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 05-05
Amstelpark K4 01-05-2006 tm 05-05-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-03 t/m 02-04
O.L.V.S. 2006
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
06-08 t/m 14-08
Het Open Sluistoernooi 2005 Slootdorp
T.V. Sluis I
Slootdorp
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
09-07 t/m 17-07
Rentex Floron Zandlopertoernooi 2005
T.V. Julianadorp
Julianadorp
02-07 t/m 10-07
Animo openjeugdtoernooi 2005
O.L.T.C. Animo
Den Helder
20-06 t/m 26-06
Bengels Drachtster Keitoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
12-06 t/m 19-06
't Zandlopertje 2005
T.V. Julianadorp
Julianadorp
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
26-02 t/m 06-03
Uitje Bol! Indoor Tennistoernooi 2005
Helderse T.C.
Den Helder
13-02 t/m 20-02
k4 voorjaarstoernooi wolvega 2005
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
02-01 t/m 09-01
k4 nieuwjaarstoernooi wolvega 2005
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2004
16-08 t/m 22-08
Bergens Open Jeugdtoernooi 2004
T.C. Bergen
Bergen NH
07-08 t/m 15-08
't Oghappeltje 2004
T.C. 't Oghe
Callantsoog
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
12-07 t/m 18-07
open k4 juli 2004Hoogeveen
Maxx sports and events
Hoogeveen
26-06 t/m 04-07
Animo openjeugdtoernooi 2004
O.L.T.C. Animo
Den Helder
14-06 t/m 20-06
Bengels Drachtster Keitoernooi K4 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
06-06 t/m 13-06
TVJ 't Zandllopertje 2004
T.V. Julianadorp
Julianadorp
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
28-12 t/m 04-01
nieuwjaarstoernooi 2004
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
04-08 t/m 09-08
Open jeugdtoernooi 2003
T.C. Bergen
Bergen NH
07-07 t/m 12-07
HOOIMAAND 2003
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
30-06 t/m 06-07
Nic Tuyn Aardbeien Jeugdtoernooi 2003
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
21-06 t/m 29-06
jeugdtoernooi2003
T.C. Alkmaar
Alkmaar
14-06 t/m 22-06
Animo openjeugdtoernooi 2003
O.L.T.C. Animo
Den Helder
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum