Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Lars Noordam
Log in
Lars Noordam
Toernooien van Lars Noordam
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
29-07 t/m 05-08
40- Toernooi 2023
All Out
2017
10-06 t/m 25-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Landelijk
KNLTB
2016
06-06 t/m 10-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2016
KNLTB Landelijk
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
06-09 t/m 13-09
Fatrans €2000 Circuit & Wijcker Infra Tenniskids Toernooi
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
08-06 t/m 12-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2015
KNLTB Landelijk
2014
12-10 t/m 19-10
Approach NRT ** Emmeloord
Tenniscentrum Emmeloord
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
03-06 t/m 06-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2014
KNLTB Landelijk
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2013
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
05-06 t/m 14-06
Het Nieuwe Oranjehof Future 2013 WC
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2011
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Meppel 2e B 14 jaar 08-09
Meppeler L.T.C.
Meppel
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Meppel 1e B 14 jaar 08-09
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-10 t/m 25-10
Cablon Neckslag Jeugdtoernooi
T.V. Neckslag
Wijdewormer
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE12
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
08-05 t/m 11-05
DJK NHN, DISTRICT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 12 2008
KNLTB Landelijk
09-02 t/m 10-02
KNLTB WJC Almere 2e A 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
26-01 t/m 27-01
KNLTB WJC Almere 1e A 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
13-10 t/m 20-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
16-07 t/m 20-07
K3 2007
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
09-07 t/m 14-07
Hooimaand Jeugd K4 Toernooi 2007
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
23-06 t/m 01-07
Van Dijk's Open Jeugdtoernooi
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
26-12 t/m 31-12
Amstelpark K4 week (52) 26-12-2006 tm 31-12-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
21-10 t/m 28-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2006
T.V. Neckslag
Wijdewormer
12-08 t/m 20-08
Open Dog 2006
T.V. De Dog
Uitgeest
05-08 t/m 13-08
Spieghel Open K4 Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
22-07 t/m 30-07
Aardbeientoernooi 2006
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
24-06 t/m 02-07
Van Dijk's Open Jeugdtoernooi
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
01-05 t/m 05-05
K4 Meppel week 18-2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 08-01
AMSTELPARK K5 02-01-2006 t m 08-01-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
2005
24-12 t/m 31-12
K5 Rabobank STC Open Jeugd Toernooi
Schager T.C.
Schagen
22-10 t/m 29-10
Jeugd 2005
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
23-07 t/m 31-07
Sportkids.nl Aardbeientoernooi 2005
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
11-06 t/m 19-06
Open Jeugdtoernooi Helderman 2005
T.V. Obdam
Obdam
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
03-01 t/m 08-01
W-F Kringkamp 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
2004
16-10 t/m 23-10
Jeugd 2004
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
24-07 t/m 01-08
5 Sinnen 2004
T.V. Elckerlyc
Purmerend
10-07 t/m 18-07
Nic Tuyn Aardbeien Jeugdtoernooi 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
21-12 t/m 28-12
Fimac kerst jeugdtoernooi 2003
Padel en Tennisschool De Kloek