Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sjors van der Velden
Log in
Sjors van der Velden
Toernooien van Sjors van der Velden
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
30-06 t/m 03-07
R.S.T.V. Passing Shot Clubkampioenschappen 2016
L.T.C. Kralingen
Rotterdam
2014
12-10 t/m 19-10
Approach NRT ** Emmeloord
Tenniscentrum Emmeloord
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
03-06 t/m 09-06
ELTV Open Gravel Toernooi 2013
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
2011
21-02 t/m 26-02
Inntel Hotels resort Zutphen K3 2011
Hotel Inntel resort Zutphen
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
26-06 t/m 04-07
Open Falcones van Wijk & Partners 2010
Falcones
Valkenswaard
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel toernooi 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
22-02 t/m 27-02
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2010
Hotel Inntel resort Zutphen
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-09 t/m 04-10
Clubkampioenschappen 2009
Falcones
Valkenswaard
20-06 t/m 28-06
Open Falcones van Wijk & Partners 2009
Falcones
Valkenswaard
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
20-09 t/m 05-10
Falcones Clubkampioenschappen 2008
Falcones
Valkenswaard
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE14
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
Alta K3 2008
LTV ALTA
Amersfoort
14-07 t/m 18-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi
IM Tennis
21-06 t/m 29-06
Open Falcones van Wijk& Partners 2008
Falcones
Valkenswaard
14-06 t/m 22-06
Sporthuis Zuid Prinsejagt Open 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
09-06 t/m 15-06
K4 Open Jeugdtoernooi 't Root
TV 't Root
Asten
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
28-04 t/m 04-05
Districts Jeugdkampoenschappen Oost-Brabant 2008 (DJK) O Br
KNLTB Oost-Brabant
25-02 t/m 01-03
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2008
Hotel Inntel resort Zutphen
05-02 t/m 10-02
K5 krokus Valkencourt 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2007
31-12 t/m 06-01
Uden Open 2008
Tenniscentrum Uden
20-10 t/m 28-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2007
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
22-09 t/m 07-10
Falcones Clubkampioenschappen 2007
Falcones
Valkenswaard
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
02-07 t/m 07-07
Dunlop Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
23-06 t/m 01-07
Open Falcones van Wijk & Peels 2007
Falcones
Valkenswaard
24-04 t/m 06-05
D.J.K. Oost Brabant 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
23-09 t/m 01-10
Bokt Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. Bokt
Eindhoven
24-07 t/m 28-07
k3 2006
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
09-07 t/m 15-07
ETV Volley Jeugdtoernooi
E.T.V. Volley
Eindhoven
04-06 t/m 05-06
Brabantse Jeugdmasters 2006 L.T.V. Eeckenrode
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
25-03 t/m 02-04
K4 Jeugd Toernooi 2006
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
02-01 t/m 08-01
Uden Open 2006
Tenniscentrum Uden
2005
31-07 t/m 07-08
Van Kleef-La Visée Open Jeugd Toernooi
T.V. Spitsbergen
Veenendaal
24-07 t/m 26-07
Team Event Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K5 Open Jeugd-Kempentoernooi
T.V. Eresloch
Eersel
02-07 t/m 09-07
Ivo Verharen 2005
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
26-03 t/m 03-04
kienehoef k4 toernooi 2005
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
08-02 t/m 13-02
K5 Krokus Valkencourt 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2004
23-10 t/m 31-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2004
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
30-08 t/m 04-09
K5 falcones 2004
Falcones
Valkenswaard
07-08 t/m 15-08
V.T.C. Open Jeugdtoernooi 2004
V.T.C.
Veenendaal
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
03-07 t/m 11-07
K5+Open Jeugtoernooi 2004 LEWABO Beneden Leeuwen
Lewabo
Beneden-Leeuwen
26-06 t/m 04-07
2e NVLTB RABO Jeugdtoernooi
NVLTB
Wageningen
20-03 t/m 28-03
K4 Toernooi RTV Bakkershaag
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
2003
22-12 t/m 28-12
AMSTELPARK K4 WINTER 2003 - 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
04-10 t/m 12-10
Open Jeugdtoernooi 2003
T.C. Groenendaal
Tiel
21-08 t/m 24-08
Open Jeugdtoernooi 2003 (TV de Slenk)
T.V. De Slenk
Wolfheze
04-08 t/m 10-08
Van Kleef Open Jeugd Toernooi 2003
T.V. Spitsbergen
Veenendaal
14-06 t/m 21-06
7e Rabo open jeugd toernooi (K5)Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
28-02 t/m 09-03
TVHA 10e. Opel Jeugd Toernooi te Herveld-Andelst
T.V.H.A.
Herveld