Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Milou Flohil
Log in
Milou Flohil
Toernooien van Milou Flohil
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
10-03 t/m 12-03
Stad & Zeeland makelaars weekend padel toernooi
Indoor padel Kapelle
2018
16-11 t/m 18-11
NTT 2018
De Oorsprong
BEEK UBBERGEN
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2014
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2013
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
28-08 t/m 05-09
Thermphos Maeneblusschers OPEN Toernooi
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
22-08 t/m 30-08
Thermphos Maeneblusschers 2009
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
16-11 t/m 16-11
REAAL WJC Almere 2e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
02-11 t/m 02-11
REAAL WJC Almere 1e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
31-08 t/m 07-09
Zeeuwse dubbelkampioenschappen 2008
TV De Goese Maan
Goes
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
05-07 t/m 13-07
Lobbelaer Open 2008
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-09 t/m 09-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2007
T.V. Hamo
Oosterhout
23-07 t/m 27-07
K3toernooi 2007
T.C. Animo
Terneuzen
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
24-06 t/m 01-07
Hypotheekshop Open tennistoernooi 2007
T.V. Goes
Goes
02-06 t/m 10-06
Lukaart & Nieuwenhuysen Kapelle Open 2007
TV Kapelle
10-03 t/m 18-03
Open Melanen Lente Toernooi 2007
W.C. de Karmel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
24-06 t/m 02-07
3e Leventi CBS Tennistoernooi
T.V. Goes
Goes
03-06 t/m 11-06
Lukaart-Nieuwenhuysen Kapelle Open 2006
TV Kapelle
01-05 t/m 05-05
Zwaan makelaars K5 jeugdtoernooi
L.T.C. De Stoof
Koudekerke
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
25-07 t/m 29-07
K3 toernooi 2005
T.C. Animo
Terneuzen
25-06 t/m 03-07
stoepeschietertjes toernooi
L.T.C. Zierikzee
Zierikzee
14-02 t/m 19-02
K3 Toernooi 2005
T.C. De Stoven
Zutphen
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
20-03 t/m 28-03
K4 Toernooi RTV Bakkershaag
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
2003
07-06 t/m 14-06
TVO K5 Jeugd Toernooi 2003
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland