Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Floor Boesten
Log in
Floor Boesten
Toernooien van Floor Boesten
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2020
27-02 t/m 01-03
SET 2020
NSLTC Slow
Nijmegen
2019
01-05 t/m 05-05
LUST presents: NSK Tennis 2019
T.S.T.V. Lacoste
22-02 t/m 24-02
SET 2019
NSLTC Slow
Nijmegen
2015
16-09 t/m 20-09
Clubkampioenschappen BRZ senioren 2015
B.R.Z.
Beek LB
2014
13-09 t/m 28-09
BRZ Clubkampioenschappen senioren 2014
B.R.Z.
Beek LB
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
19-01 t/m 20-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2013
T.V. Centre Point
2011
05-11 t/m 06-11
Geldrop Banen JRT 3 sterren 5 en 6 november 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-09 t/m 26-09
BRZ Clubkampioenschappen Senioren 2011
B.R.Z.
Beek LB
01-08 t/m 04-08
Jeugdcup Maastricht 2011
Jeugdcup Maastricht
21-02 t/m 26-02
Inntel Hotels resort Zutphen K3 2011
Hotel Inntel resort Zutphen
2010
18-09 t/m 26-09
BRZ Clubkampioenschappen junioren 2010
B.R.Z.
Beek LB
02-08 t/m 05-08
Jeugdcup Maastricht 2010
Jeugdcup Maastricht
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-01 t/m 18-01
REAAL WJC Best en Almere 1e B t-m 12 jaar
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
13-12 t/m 21-12
LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Limburg
08-09 t/m 28-09
BRZ Clubkampioenschappen Junioren 2008
B.R.Z.
Beek LB
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 19-07
K3 Heerenveen
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
05-07 t/m 12-07
ETV Volley jeugdtoernooi 2008
E.T.V. Volley
Eindhoven
28-06 t/m 05-07
Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
09-06 t/m 15-06
K4 Open Jeugdtoernooi 't Root
TV 't Root
Asten
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Best 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
19-01 t/m 19-01
KNLTB WJC Best 1e B 12 jaar 07-08
KNLTB Oost-Brabant
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
03-09 t/m 23-09
BRZ Clubkampioenschappen junioren 2007
B.R.Z.
Beek LB
25-08 t/m 02-09
Rabobank K5 Open Jeugdtoernooi 2007
T.P.V. Heksenwiel
Breda
05-08 t/m 10-08
Geldrop Banen K4 zomer 2007 met begeleidingsweek
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-07 t/m 07-07
Dunlop Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
24-06 t/m 30-06
K5 Open Jeugd Kempentoernooi 2007
T.V. Eresloch
Eersel
18-06 t/m 24-06
Brood en Van Ewijk - LTB 2007
T.C. Deurne
Deurne
27-05 t/m 28-05
Regio Jeugd kampioenschappen zuid 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
30-04 t/m 02-05
limburgse jeugd 2007
L.T.C. Meijel
Meijel
10-03 t/m 18-03
1e open K5 Rauwkost Jeugdtoernooi 2007
De Rauwbraken
Berkel-Enschot
01-01 t/m 07-01
Uden Open 2007
Tenniscentrum Uden
2006
16-12 t/m 30-12
Parkstad Open 2006
T.C. Hulsberg
Hulsberg
04-09 t/m 24-09
BRZ clubkamp junioren 2006
B.R.Z.
Beek LB
12-08 t/m 20-08
Sportschool Physique Putters jeugdtoernooi 2006
T.C. Hulsberg
Hulsberg
09-07 t/m 15-07
ETV Volley Jeugdtoernooi
E.T.V. Volley
Eindhoven
2005
17-12 t/m 30-12
Parkstad-Consten-Brey Tennistoernooi 2005
T.C. Hulsberg
Hulsberg
13-08 t/m 21-08
Puttersjunioren toernooi Hulsberg 2005
T.C. Hulsberg
Hulsberg