Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Tom Van der Minnen
Log in
Tom Van der Minnen
Toernooien van Tom Van der Minnen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
04-09 t/m 10-09
TV Steenbergen Clubkampioenschappen 2023
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2022
05-09 t/m 11-09
TV Steenbergen Clubkampioenschappen 2022
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2021
06-09 t/m 12-09
T.V. Steenbergen clubkampioenschappen 2021
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2015
16-09 t/m 27-09
TVS Senioren Clubkampioenschappen 2015
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2014
20-12 t/m 28-12
5e Open Rosendaalse Kampioenschappen
W.C. De Stok
11-09 t/m 21-09
TVS Senioren Clubkampioenschappen 2014
T.V. Steenbergen
Steenbergen
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2013
21-12 t/m 29-12
4e Open Roosendaalse Winterkampioenschappen
W.C. De Stok
01-09 t/m 08-09
Oosterhout Open 2013
TV Oosterhout
Oosterhout NB
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
23-12 t/m 30-12
3e Open Roosendaalse Winterkampioenschappen - ACTUELE RATING
W.C. De Stok
08-09 t/m 23-09
TVS Senioren Clubkampioenschappen 2012
T.V. Steenbergen
Steenbergen
08-08 t/m 11-08
TVS Jeugdclubkampioenschappen 2012
T.V. Steenbergen
Steenbergen
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 22-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2012
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
2011
05-11 t/m 06-11
Geldrop Banen JRT 3 sterren 5 en 6 november 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
10-09 t/m 25-09
TVS Senioren Clubkampioenschappen 2011
T.V. Steenbergen
Steenbergen
17-08 t/m 20-08
Jeugdclubkampioenschappen TVS 2011
T.V. Steenbergen
Steenbergen
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 31-12
Geldrop Banen open K3 dec. 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
01-09 t/m 04-09
Jeugd Clubkampioenschappen 2010
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
05-09 t/m 20-09
Jeugd & Senioren Clubkampioenschappen 2009
T.V. Steenbergen
Steenbergen
13-07 t/m 17-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2009
IM Tennis
2008
28-12 t/m 04-01
K4 Nieuwjaarstoernooi 2009 Tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
15-10 t/m 18-10
Geldrop Banen K4 plus 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
06-09 t/m 21-09
Senioren Clubkampioenschappen 2008
T.V. Steenbergen
Steenbergen
23-08 t/m 31-08
Rabobank K5 Open Jeugdtoernooi 2008
T.P.V. Heksenwiel
Breda
13-08 t/m 17-08
Jeugdclubkampioenschappen 2008
T.V. Steenbergen
Steenbergen
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
07-07 t/m 12-07
Open Zunderts Jeugdtoernooi 2008
Zundertse Tennisvereniging
Zundert
28-06 t/m 05-07
Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
14-06 t/m 22-06
Open Accon AVM Toernooi 2008
T.V. Steenbergen
Steenbergen
08-06 t/m 15-06
Lobbelaer Reselco Open Jeugd- en K5 toernooi 2008
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
01-06 t/m 08-06
open jeugdtoernooi tv mattemburgh 2008
T.V. Mattemburgh
Hoogerheide
24-03 t/m 30-03
Open Gebr. Raaijmakers Jeugdtoernooi 2008 --_ Zie het Gebr. Open Raaymakers Jeugd & Seniorentoernooi
T.V. Steenbergen
Steenbergen
22-03 t/m 30-03
Open Gebr. Raaijmakers Jeugd & Seniorentoernooi 2008
T.V. Steenbergen
Steenbergen
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 12 2008
KNLTB Landelijk
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Spijkenisse 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
01-09 t/m 16-09
Senioren Clubkampioenschappen 2007
T.V. Steenbergen
Steenbergen
25-08 t/m 02-09
Rabobank K5 Open Jeugdtoernooi 2007
T.P.V. Heksenwiel
Breda
08-08 t/m 12-08
Jeugdclubkampioenschappen 2007
T.V. Steenbergen
Steenbergen
23-07 t/m 27-07
K3toernooi 2007
T.C. Animo
Terneuzen
16-07 t/m 22-07
K4 Gorilla toernooi 2007
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
08-07 t/m 14-07
Open jeugd K4 ETV Volley
E.T.V. Volley
Eindhoven
16-06 t/m 24-06
4e Open Jeugd Vesting Toernooi
TV76 Willemstad
Willemstad
03-06 t/m 10-06
open jeugdtoernooi tvmattemburgh 2007
T.V. Mattemburgh
Hoogerheide
19-02 t/m 25-02
HealthCity Vught K4 Krokus
Tennis Academy Brabant
03-02 t/m 11-02
Open Melanen Jeugdtoernooi 2007
W.C. de Karmel
13-01 t/m 21-01
Van Hensbergen Jeugdtoernooi 2007
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2006
09-08 t/m 13-08
Jeugdclubkampioenschappen 2006
T.V. Steenbergen
Steenbergen
09-07 t/m 15-07
ETV Volley Jeugdtoernooi
E.T.V. Volley
Eindhoven
17-06 t/m 25-06
3e Open Jeugd Vestingtoernooi Willemstad
TV76 Willemstad
Willemstad
10-06 t/m 17-06
TVO K5 Jeugdtoernooi 2006
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
09-06 t/m 11-06
Groot Steenbergen Gebroeders Raaijmakers 2006
T.V. Steenbergen
Steenbergen
2005
17-08 t/m 21-08
Jeugdclubkampioenschappen 2005
T.V. Steenbergen
Steenbergen
01-07 t/m 03-07
Groot Steenbergen Gebroeders Raaijmakers 2005
T.V. Steenbergen
Steenbergen
18-06 t/m 26-06
2e Open Jeugd Vestingtoernooi
TV76 Willemstad
Willemstad
02-05 t/m 06-05
djk wbr 2005
W.C. Moerdijkse Tennis Kampioenschappen
Zevenbergen
05-03 t/m 13-03
knotwilgjeugdtoernooi 2005
W.C. de Karmel
2004
12-06 t/m 20-06
1e Open Jeugd Vestingtoernooi
TV76 Willemstad
Willemstad
10-03 t/m 14-03
Knotwilg jeugdtoernooi 2004
W.C. de Karmel
2003
27-08 t/m 31-08
Jeugdclubkampioenschappen TVS 2003
T.V. Steenbergen
Steenbergen