Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Marlou Kluiving
Log in
Marlou Kluiving
Toernooien van Marlou Kluiving
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2010
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
29-11 t/m 30-11
REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
15-09 t/m 21-09
Veendam Open 2008
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
09-06 t/m 15-06
G.S.T.C. Open 2008
G.S.T.C.
Groningen
09-06 t/m 15-06
NRT G.S.T.C.
G.S.T.C.
Groningen
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
06-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwentoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
28-04 t/m 02-05
DJK Groningen 2008
KNLTB District Groningen-Drenthe
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Stadjershal Cream Crackers Krokus Toernooi 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
03-11 t/m 04-11
WJC1eB20072008tm14
KNLTB District Friesland
27-08 t/m 09-09
AYR Clubkampioenschappen 2007
Are You Ready
Vries
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
18-06 t/m 24-06
Berend Botje Rabobank toernooi
Zuidlaarder T.C.
Zuidlaren
11-06 t/m 17-06
G.S.T.C. Open Toernooi 2007
G.S.T.C.
Groningen
22-05 t/m 28-05
Dr. Van Leeuwentoernooi 2007
L.T.C. Emmen
Emmen
17-05 t/m 17-05
DJK hoofdronde tm 14 Suthwalda
KNLTB District Drenthe
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
17-02 t/m 18-02
2eA-circuit2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
03-02 t/m 04-02
1eA-Circuit 2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
27-01 t/m 27-01
WJC 27-01-2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
16-12 t/m 24-12
Kersttoernooi 2006
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
25-10 t/m 28-10
Open jeugdtoernooi 't Kyllot Smilde 2006
't Kyllot
Smilde
04-09 t/m 10-09
Veendammer Open
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-07 t/m 09-07
AA Sports TAM Open 2006
Tam
Groningen
22-06 t/m 25-06
Berend Botje Rabobank Toernooi
Zuidlaarder T.C.
Zuidlaren
26-05 t/m 26-05
DJK 2006 Finaledag TC Bargeres
KNLTB District Drenthe
25-05 t/m 26-05
Hoofdtoernooi Drenthe DJK 2006
KNLTB District Drenthe
25-05 t/m 25-05
DJK 2006 hoofdtoernooi MLTC
KNLTB District Drenthe
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
04-02 t/m 04-02
WJC 4 februari 2006 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
26-10 t/m 29-10
Open jeugdtoernooi 't Kyllot Smilde 2005
't Kyllot
Smilde
24-07 t/m 26-07
Team Event Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
11-07 t/m 17-07
TC veendam K5 2005
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
20-06 t/m 26-06
Bengels Drachtster Keitoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
06-05 t/m 06-05
DJK finale-dag Zuidwolde
KNLTB District Drenthe
02-04 t/m 02-04
DJK2005
T.C. Smalhorst
Beilen
02-04 t/m 02-04
Voorronden DJK 2005
KNLTB District Drenthe
05-01 t/m 09-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2004
23-08 t/m 28-08
K5-2004
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
21-05 t/m 21-05
Finale DJK 2004
T.C. De Weide
Hoogeveen
03-05 t/m 07-05
HBC Bouw K4 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-03 t/m 14-03
Top 1 Toys de Weide K5 toernooi 2004
T.C. De Weide
Hoogeveen
2003
28-12 t/m 04-01
nieuwjaarstoernooi 2004
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
21-12 t/m 24-12
k4 kersttoernooi 2003 Emmen
KNLTB District Drenthe
07-08 t/m 09-08
hotel De Biester open jeugdtoernooi 2003
T.U.L.P.
Gieten
28-04 t/m 02-05
K4 2003 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel