Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Mark Geurts
Log in
Mark Geurts
Toernooien van Mark Geurts
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2015
31-08 t/m 13-09
WeJeBe Clubkampioenschappen T.V. de Gagel 2015
T.V. De Gagel
WANSSUM
2014
12-10 t/m 19-10
Approach NRT ** Emmeloord
Tenniscentrum Emmeloord
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
2013
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
2010
16-10 t/m 24-10
K4 jeugdranglijsttoernooi en Open jeugdtoernooi herfst 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-08 t/m 05-08
Jeugdcup Maastricht 2010
Jeugdcup Maastricht
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
13-12 t/m 21-12
LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Limburg
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
13-09 t/m 14-09
Masters_Limburg_08
T.C. Velden
Velden
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
K3 AMSTELPARK 28 JULI tm 31 JULI 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
29-06 t/m 06-07
M-SCORE OPEN 2008
TC De Snelle Sprong
Tegelen
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
28-04 t/m 11-05
LIMBURGSE JEUGDKAMIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Limburg
12-03 t/m 16-03
Maascourt Masters 2008
T.C. Venray
Venray
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Best 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
19-01 t/m 19-01
KNLTB WJC Best 1e B 12 jaar 07-08
KNLTB Oost-Brabant
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
08-12 t/m 16-12
LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2007
KNLTB Landelijk
20-08 t/m 02-09
Clubkampioenschappen 2007
T.C. Venray
Venray
23-07 t/m 27-07
K3toernooi 2007
T.C. Animo
Terneuzen
16-07 t/m 20-07
K3 2007
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
02-07 t/m 07-07
Dunlop Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
09-06 t/m 17-06
1e Elite open jeugd toernooi K4 Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
27-05 t/m 28-05
Regio Jeugd kampioenschappen zuid 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
04-01 t/m 07-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2007
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2006
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
02-07 t/m 08-07
Ivo Verharen Jeugdranglijsttoernooi 2006
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
28-02 t/m 05-03
K5 Krokus Valkencourt 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
17-09 t/m 25-09
Building IT Open Jeugd Tennis-toernooi 2005
T.C. Topspin
Boxmeer
08-08 t/m 13-08
3e k4 Graaf Herman 2005
T.V. Graaf Herman
Cuijk
2004
09-08 t/m 14-08
k4 2004
T.V. Graaf Herman
Cuijk
27-03 t/m 04-04
kienehoef jeugdtoernooi k4 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
24-02 t/m 29-02
K5 krokus Valkencourt 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard