Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Mirjam Gietema
Log in
Mirjam Gietema
Toernooien van Mirjam Gietema
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
09-07 t/m 15-07
ZTC Univé Dubbel Clubkampioenschappen 2018
Zuidlaarder T.C.
Zuidlaren
2015
17-06 t/m 21-06
Clubkampioenschappen Veracket 2015
Veracket
Groningen
2014
21-06 t/m 21-06
TC Veracket Familietoernooi
Veracket
Groningen
2012
09-11 t/m 11-11
NK Minitennis 2012
Tam
Groningen
2010
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
11-09 t/m 14-09
Regiomasters Regio NO 2008
KNLTB District Friesland
27-08 t/m 06-09
Clubkampioenschappen t.c. Nijlan
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
24-08 t/m 31-08
clubkampioenschappen 2008
T.V. Rekke
Workum
09-08 t/m 17-08
Friesland Bank Gorredijkster Open 2008
L.T.C. Gorredijk
Gorredijk
19-07 t/m 27-07
Victorie Open 2008
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
11-07 t/m 13-07
Priore Jouster Open 2008
T.V. Joure
Joure
23-06 t/m 29-06
N.B. - toernooi Ten Woude Open 2008
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
08-06 t/m 15-06
Snakeware Friese Tennis Kampioenschappen 2008
KNLTB District Friesland
09-05 t/m 12-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2008
D.L.T.C. Drachten
Drachten
23-02 t/m 02-03
Stadjershal Cream Crackers Krokus Toernooi 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
11-01 t/m 20-01
Kiekebos&Bakker Open Indoor 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
2007
13-09 t/m 16-09
Regio Masters Noord-Oost 2007
KNLTB District Groningen-Drenthe
09-09 t/m 16-09
Wannit open 2007
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
18-08 t/m 26-08
Friesland Bank Gorredijkster Open 2007
L.T.C. Gorredijk
Gorredijk
06-08 t/m 12-08
Roder Journaal NRT 2007
T.V. R.E.O.
Roden
28-07 t/m 05-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2007
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
21-07 t/m 29-07
Badgastentoernooi Petten 2007
TC Petten
Petten
30-06 t/m 08-07
Texaco Tobbedans Tennistoernooi 2007
T.V. Ready
Harlingen
25-06 t/m 01-07
N.B.-toernooi Ten Woude Open 2007
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-06 t/m 24-06
Clubkampioenschappen 2007
T.V. Rekke
Workum
10-06 t/m 17-06
Snakeware Friese Tenniskampioenschappen 2007
KNLTB District Friesland
25-05 t/m 28-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2007
D.L.T.C. Drachten
Drachten
14-05 t/m 18-05
Paul Wesseling Friese DJK 2007
KNLTB District Friesland
25-02 t/m 04-03
K4 Voorjaarstoernooi Wolvega 2007
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
12-01 t/m 21-01
Kiekebos & Bakker Open Indoor 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
k4 nieuwjaarstoernooi wolvega 2007
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2006
24-12 t/m 31-12
k5 kersttoernooi wolvega 2006
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
07-09 t/m 10-09
Regio Masters Noordoost 2006
L.T.C. Emmen
Emmen
19-08 t/m 27-08
Friesland Bank Gorredijkster Open 2006
L.T.C. Gorredijk
Gorredijk
05-08 t/m 13-08
Installatiebedrijf Haijma Stienser Open 2006
T.V. Stiens
Stiens
14-07 t/m 16-07
Rabo Bank Jouster Open 2006
T.V. Joure
Joure
26-06 t/m 09-07
WLT Rekke Clubkampioenschapppen 2006
T.V. Rekke
Workum
19-06 t/m 25-06
Drachtster Keitoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
12-06 t/m 18-06
zuidwesthoek invitatietoernooi 2006
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-05 t/m 17-09
Paul Wesseling DJK vervolg 2006
KNLTB District Friesland
13-03 t/m 19-03
T.C.de Weide K5 Jeugdranglijsttoernooi 2006
T.C. De Weide
Hoogeveen
20-02 t/m 26-02
k4 Voorjaars toernooi Wolvega 2006
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
02-01 t/m 08-01
k4 nieuwjaarstoernooi Wolvega 2006
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2005
24-12 t/m 31-12
k5 kersttoernooi wolvega 2005
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
22-10 t/m 29-10
Jeugd 2005
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
07-09 t/m 18-09
Enkel 2005
T.V. Rekke
Workum
29-08 t/m 04-09
Molentoernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
29-06 t/m 10-07
Clubkampioenschappen Dubbel 2005
T.V. Rekke
Workum
20-06 t/m 26-06
Open Jaring Dijkstra Toernooi
T.V. Rekke
Workum
15-06 t/m 19-06
zuidwesthoek invitatietoernooi 2005
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
02-05 t/m 04-05
DJK Friesland 2005
KNLTB District Friesland
2004
27-12 t/m 29-12
Friesland Bank Kerstdubbeltoernooi 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
10-09 t/m 12-09
Regio Masters Noordoost cat. 5-8
KNLTB Landelijk
18-06 t/m 20-06
zuidwesthoek invitatietoernooi 2004
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
2003
27-12 t/m 29-12
Friesland Bank Kerstdubbel 2003
D.L.T.C. Drachten
Drachten