Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Martijn van Dooren
Log in
Martijn van Dooren
Toernooien van Martijn van Dooren
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
14-06 t/m 25-06
OLTC Onderlinge 2023
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2022
13-06 t/m 26-06
OLTC Onderlinge 2022
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2021
13-06 t/m 27-06
OLTC Onderlinge 2021
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2020
01-07 t/m 12-07
OLTC Onderlinge 2020
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2019
12-06 t/m 23-06
OLTC Onderlinge 2019
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2018
13-06 t/m 24-06
OLTC Onderlinge 2018
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2017
14-06 t/m 25-06
OLTC Onderlinge 2017
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2015
17-06 t/m 28-06
OLTC Onderlinge 2015
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2014
18-06 t/m 29-06
OLTC Onderlinge 2014
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2013
19-06 t/m 30-06
OLTC Onderlinge 2013
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2012
28-10 t/m 24-03
Impact Wintercompetitie 2012-2013
Impact Tennisorganisatie
11-08 t/m 18-08
Jeugdonderlinge OLTC 2012
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
13-06 t/m 24-06
OLTC Onderlinge 2012
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2011
25-09 t/m 25-03
Impact Wintercompetitie 2011-2012
TV Dekker Tennis
Warmond
06-08 t/m 14-08
jeugdonderlinge oltc 2011
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
15-06 t/m 26-06
OLTC Onderlinge 2011
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2010
10-10 t/m 27-03
Impact Wintercompetitie 2010-2011
TV Dekker Tennis
Warmond
07-08 t/m 15-08
jeugdonderlinge oltc 2010
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2009
01-11 t/m 28-03
Impact Wintercompetitie 2009-2010
TV Dekker Tennis
Warmond
19-09 t/m 20-09
Masters Dunlop Junior Series
IM Tennis
15-08 t/m 22-08
jeugdonderlinge OLTC 2009
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
2008
21-12 t/m 31-12
Dekker Warmond Kersttoernooi 2008
TV Dekker Tennis
Warmond
18-10 t/m 26-10
Jaap Noordman 2008
T.C. Unicum
Leiden
23-08 t/m 30-08
K5 LTV De Merenwijk
LTV De Merenwijk
Leiden
16-08 t/m 23-08
K5 Jeugdtoernooi De Rijnkanters
T.V. De Rijnkanters
Rijnsburg
09-08 t/m 17-08
TC De Leidse Hout Open Toernooi 2008
T.C. De Leidse Hout
Leiden
05-07 t/m 13-07
STV (K5) Open Jeugdtoernooi 2008
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
30-06 t/m 06-07
Gevers 'KiKa' K5 toernooi 2008
T.V. De Gevers
Noordwijk
07-06 t/m 15-06
jeugdonderlinge OLTC 2008
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
08-05 t/m 11-05
DJK Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
15-03 t/m 22-03
Yellow Open jeugd TV de Boekhorst 2008
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
2007
22-12 t/m 31-12
Kersttoernooi 2007
TV Dekker Tennis
Warmond
04-11 t/m 23-03
Ace wintercircuit jeugd 2007-2008
TV Dekker Tennis
Warmond
11-07 t/m 21-07
Jeugdonderlinge 2007
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
30-06 t/m 08-07
Teylinger Tournament 2007
T.V. Overbos
Warmond
25-06 t/m 01-07
De Gevers K5 Jeugtoernooi 2007
T.V. De Gevers
Noordwijk
16-06 t/m 24-06
Future 9e SVV Open Jeugdtoernooi 2007
S.V. Voorhout
Voorhout
17-05 t/m 27-05
DJK Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
19-02 t/m 24-02
Future Terwegen K4 Jeugdranglijsttoernooi 2007
S.V. Voorhout
Voorhout
2006
21-10 t/m 29-10
Jaap Noordman 2006
T.C. Unicum
Leiden
12-08 t/m 23-08
Jeugd-Onderlinge 2006 (jeugdclubkampioenschappen)
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
02-07 t/m 08-07
Open Jeugdtoernooi De Munnik 2006
LTC de Munnik
Leiderdorp
17-06 t/m 25-06
FUTURE 8e SVV Open Jeugdtoernooi 2006
S.V. Voorhout
Voorhout
2005
18-06 t/m 26-06
Wout Bergers 7e SVV Open Jeugdtoernooi 2005
S.V. Voorhout
Voorhout