Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Daan van Berge Henegouwen
Log in
Daan van Berge Henegouwen
Toernooien van Daan van Berge Henegouwen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2013
03-06 t/m 09-06
ELTV Open Gravel Toernooi 2013
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
22-12 t/m 30-12
Tenniscentrum Eersel Senioren Kersttoernooi 2012
T.V. Eresloch
Eersel
23-06 t/m 01-07
Open Falcones van Wijk & Partners 2012
Falcones
Valkenswaard
04-06 t/m 10-06
ELTV Open Gravel Toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
10-03 t/m 18-03
Geldrop Banen JRT 3 sterren & open jeugdtoernooi 10,11 & 17, 18 maart 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
27-12 t/m 31-12
FOCUS Tennisacademy JRT
SportRecreatie Centrum Rottemeren
24-10 t/m 29-10
Kwalificatie WJC Goes
TSI-Tennis hal Goes
08-08 t/m 12-08
Geldrop Banen K4 toernooi zomer 2011 eventueel met begeleidingsweek
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
11-06 t/m 19-06
Eeckenrode Clubkampioenschappen 2011
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
04-06 t/m 12-06
ELTV Geldrop Banen Open gravel toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-03 t/m 03-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2011 - Met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
19-02 t/m 27-02
Geldrop Banen K4 van 21-02 tot en met 27-02-2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 09-01
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2010 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 02-01
K4 toernooi SportArena Oisterwijk 2010-2011
SportArena
Oisterwijk
16-10 t/m 24-10
K4 jeugdranglijsttoernooi en Open jeugdtoernooi herfst 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
25-09 t/m 03-10
Clubkampioenschappen 2010
Falcones
Valkenswaard
27-03 t/m 04-04
Open Jeugd toernooi VLTC Falcones 2010 (K4) - met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
2009
21-12 t/m 27-12
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2009 met begeleiding
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-09 t/m 04-10
Clubkampioenschappen 2009
Falcones
Valkenswaard
03-08 t/m 07-08
Geldrop Banen K4 zomer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
22-12 t/m 28-12
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2008 met begeleiding
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
11-10 t/m 19-10
Open Jeugd Toernooi TC Valkenswaard 2008
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
20-09 t/m 05-10
Falcones Clubkampioenschappen 2008
Falcones
Valkenswaard
07-07 t/m 13-07
Bumet Open Jeugdtoernooi 2008
T.V. Heeze
Heeze
21-06 t/m 29-06
K5 Open Jeugd Kempen Toernooi
T.V. Eresloch
Eersel
05-05 t/m 09-05
Open jeugdtoernooi De Beek Thadia 2008
T.V. Thadia
Sint Michielsgestel
2007
20-10 t/m 28-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2007
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
22-09 t/m 07-10
Falcones Clubkampioenschappen 2007
Falcones
Valkenswaard
08-07 t/m 14-07
Open jeugd K4 ETV Volley
E.T.V. Volley
Eindhoven
02-07 t/m 08-07
Bumet Open Jeugdtoernooi 2007
T.V. Heeze
Heeze
24-06 t/m 30-06
K5 Open Jeugd Kempentoernooi 2007
T.V. Eresloch
Eersel
30-04 t/m 05-05
K-4 jeugdranglijsttoernooi 2007
T.V. Wolfsbosch
Vught
2006
14-10 t/m 22-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2006
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
23-09 t/m 01-10
Bokt Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. Bokt
Eindhoven
05-08 t/m 13-08
12e Open Jeugdtoernooi Mierlose TV
Mierlose T.V.
Mierlo
01-07 t/m 09-07
Bumet Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. Heeze
Heeze
28-02 t/m 05-03
K5 Krokus Valkencourt 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
17-10 t/m 22-10
L.T.V.Best Klumpkes Toernooi 2005
LTV Best
Best
09-07 t/m 17-07
Bumet Open Jeugdtoernooi T.V. Heeze
T.V. Heeze
Heeze
2004
30-08 t/m 04-09
K5 falcones 2004
Falcones
Valkenswaard