Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Ingmar Scholte
Log in
Ingmar Scholte
Toernooien van Ingmar Scholte
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2022
18-03 t/m 20-03
TAM Clubkampioenschappen 2022
Tam
Groningen
29-01 t/m 30-01
Intern Gelkinge 9 NK-minitennis 2021-2022 (TAM)
Tam
Groningen
28-01 t/m 30-01
Gelkinge 9 NK-mini 2021
Tam
Groningen
2021
16-04 t/m 18-04
TAM clubkampioenschappen 2021
Tam
Groningen
2020
20-03 t/m 22-03
TAM clubkampioenschappen 2020
Tam
Groningen
2019
22-03 t/m 24-03
TAM Clubkampioenschappen 2019
Tam
Groningen
2018
23-03 t/m 25-03
TAM Clubkampioenschappen 2018
Tam
Groningen
2017
24-11 t/m 26-11
NK-mini 2017
Tam
Groningen
24-03 t/m 26-03
Clubkampioenschappen TAM 2017
Tam
Groningen
2016
18-11 t/m 20-11
Pintelier NK-minitennis 2016
Tam
Groningen
27-04 t/m 01-05
NSK 2016 gaslicht.com
Tam
Groningen
18-02 t/m 21-02
Clubkampioenschappen TAM 2016
Tam
Groningen
2015
13-11 t/m 15-11
de Pintelier NK Minitennis 2015
Tam
Groningen
19-06 t/m 21-06
Extern Toernooi TC de Uithof 2015
TC De Uithof
Utrecht
29-04 t/m 03-05
LUST presents: NSK TENNIS 2015
T.S.T.V. Lacoste
19-02 t/m 22-02
Clubkampioenschappen TAM 2015
Tam
Groningen
2014
14-11 t/m 16-11
BDO NK minitennis 2014
Tam
Groningen
20-06 t/m 22-06
Extern Toernooi TC de Uithof 2014
TC De Uithof
Utrecht
30-04 t/m 04-05
NSK Tennis 2014
NSLTC Slow
Nijmegen
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
28-02 t/m 02-03
Clubkampioenschappen TAM 2014
Tam
Groningen
2013
08-11 t/m 10-11
Powertennis.nl NK Minitennis 2013
Tam
Groningen
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
14-09 t/m 16-09
ATK 2012 Finales
Apeldoornse Tennis Federatie
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
24-11 t/m 27-11
Gelderse Masters 2011 (deelname uitsluitend op invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
17-06 t/m 19-06
Tie Break toernooi Kerschoten
T.C. Kerschoten
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
14-05 t/m 23-05
DJK GELDERLAND 2010
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
21-09 t/m 27-09
Tepci Clubkampioenschappen 2009 Senioren
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
21-09 t/m 27-09
Tepci dubbelkampioenschappen jeugd
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Meppel 2e B 14 jaar 08-09
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Meppel 1e B 14 jaar 08-09
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE14
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 19-07
K3 Heerenveen
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
07-07 t/m 13-07
Intersport Daisy Open 2008
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
30-06 t/m 06-07
Jan Zevenhuizen 3 4 5 6 toernooi 2008 Nr.080420
TC Vaassen
Vaassen
16-06 t/m 22-06
VEGO OPEN 2008
T.V. Vego
Apeldoorn
06-05 t/m 11-05
DJK Gelderland (invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
25-02 t/m 01-03
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2008
Hotel Inntel resort Zutphen
05-01 t/m 29-03
Mega Zaterdag STS Sprenkelaar 2007-2008 2e deel
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
17-11 t/m 18-11
2ewjcb
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-11 t/m 04-11
WJC1eB20072008tm14
KNLTB District Friesland
17-09 t/m 30-09
TCS Clubkampioenschappen 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
25-06 t/m 01-07
Jan Zevenhuizen 3 4 5 6 toernooi 071271
TC Vaassen
Vaassen
23-06 t/m 08-07
19e De Klok K4 en Open Jeugdtoernooi 2007
Mallumse Molen
Eibergen
11-06 t/m 17-06
Tepci Peter Willemse - K4 Jeugdranglijst Toernooi, 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
18-05 t/m 27-05
DJK Gelderland
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
31-07 t/m 04-08
Amstelpark k3 31-7-2006 tm 4-8-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
24-07 t/m 28-07
K3 toernooi 2006
T.C. Animo
Terneuzen
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
26-06 t/m 02-07
TVW open toernooi 2006
T.V. Wapenveld
Wapenveld
10-06 t/m 18-06
Jacco Eltingh jeugdtoernooi 2006
T.V. Wapenveld
Wapenveld
29-05 t/m 04-06
DJK Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
04-02 t/m 04-02
WJC 4 februari 2006 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
24-07 t/m 26-07
Team Event Bontekoe 2005
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
18-07 t/m 24-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2005
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
04-07 t/m 09-07
K4 Open Jeugdtoernooi Stad Woerden 2005
T.V. VEP
Woerden
27-06 t/m 03-07
K4 EN OPENJEUGD TOERNOOI TC EERBEEK
T.C. Eerbeek
Eerbeek
20-06 t/m 26-06
Open Tinino K4
T.V. Strokel
Harderwijk
04-06 t/m 12-06
Jacco Eltingh Jeugdtoernooi 2005
T.V. Wapenveld
Wapenveld
09-05 t/m 15-05
djk gld
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
13-02 t/m 20-02
k4 voorjaarstoernooi wolvega 2005
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
06-02 t/m 13-02
K4 TOERNOOI TC ACTION DIDAM
TC ACTION
Didam
2004
02-08 t/m 07-08
Heldense Bossen K4 2004
T.V. Grootveld
Panningen
26-07 t/m 01-08
12 e Zaman K4 sporttoernooi
Game '78
Clinge
21-06 t/m 27-06
Home & Room Service K4 (voorheen Wim Bakker)
T.V. Strokel
Harderwijk
14-06 t/m 20-06
Tepci Peter Willemse - K5 Jeugdtoernooi 2004
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
05-06 t/m 13-06
TVO K5 Jeugdtoernooi 2004
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
08-03 t/m 14-03
Top 1 Toys de Weide K5 toernooi 2004
T.C. De Weide
Hoogeveen
2003
13-10 t/m 19-10
Jeugd herfst toernooi
L.T.C. Zutphen
Zutphen