Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Lucas Bos
Log in
Lucas Bos
Toernooien van Lucas Bos
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
05-04 t/m 14-06
2024 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2016
06-06 t/m 10-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2016
KNLTB Landelijk
2015
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
06-09 t/m 13-09
Fatrans €2000 Circuit & Wijcker Infra Tenniskids Toernooi
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
2014
12-10 t/m 19-10
Approach NRT ** Emmeloord
Tenniscentrum Emmeloord
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
Sphaerinda Open 2014 (bij NRT)
Sphaerinda
01-02 t/m 09-02
InTime 4 sterren 2014
Tennis Vereniging Dekker Rokkeveen
Zoetermeer
2013
14-12 t/m 15-12
MATCH Tennis Academy Dubbelspelweekend JRT 2013
MATCH Tennis Organisatie
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
02-02 t/m 10-02
TOUCH JRT 3-ster 2013
IM Tennis
2012
15-12 t/m 16-12
MATCH Tennis Academy 4 sterren JRT 2012
MATCH Tennis Organisatie
24-11 t/m 02-12
Open Indoor Waterland 2012
TV Purmerend
Purmerend
23-07 t/m 27-07
TOUCH JRT 4-ster Alphen aan den Rijn
IM Tennis
2010
22-10 t/m 03-04
NHN Indoor Jeugdcompetitie 2010-2011
Tennisschool Kennemerland
11-09 t/m 19-09
Purmerend Open 2010
TV Purmerend
Purmerend
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
25-10 t/m 28-03
TOUCH Winter Circuit 09-10 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
09-08 t/m 15-08
jeugdclubkampioenschappen KLTV 2009
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
13-07 t/m 17-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2009
IM Tennis
17-01 t/m 18-01
REAAL WJC Doorn en Almere 1e B t-m 12 jaar
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
26-10 t/m 29-03
TOUCH Winter Circuit - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
18-10 t/m 25-10
Cablon Neckslag Jeugdtoernooi
T.V. Neckslag
Wijdewormer
01-09 t/m 07-09
Leeuwenbergh's Open Jeugd Toernooi 2008 K4
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
26-07 t/m 03-08
Open K5 Jeugd Stuivertoernooi Heemskerk 2008
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
07-07 t/m 12-07
Hooimaand Jeugd K4 toernooi 2008
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
29-06 t/m 06-07
Renèl Open Jeugdtoernooi 2008
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
21-06 t/m 29-06
Juliana Open Jeugd Toernooi, v h Van Dijks Jeugd Open
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
08-05 t/m 11-05
DJK NHN, DISTRICT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
2007
31-12 t/m 06-01
AMSTELPARK K4 WEEK 1 2008(31-12-2007 t m 6-1-2008)
Amstelpark ATS
Amsterdam
13-10 t/m 20-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
11-08 t/m 18-08
Jeugdclubkampioenschappen 2007
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
07-07 t/m 15-07
Aardbeientoernooi 2007
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
23-06 t/m 01-07
Alkmaars Jeugd Toernooi 2007
T.C. Alkmaar
Alkmaar
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 03-05
2007 kwalificatie DJK Zaanstreek Waterland
KNLTB District Noord-Holland Noord
05-03 t/m 24-03
Hans Boermeester 2007
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
2006
21-10 t/m 28-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2006
T.V. Neckslag
Wijdewormer
30-07 t/m 06-08
5 sinnen 2006
T.V. Elckerlyc
Purmerend
22-07 t/m 30-07
Aardbeientoernooi 2006
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
01-07 t/m 09-07
Renel Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 03-05
DJK NHN, Kwalificatietoernooi Zaanstreek Waterland
KNLTB District Noord-Holland Noord
2005
27-12 t/m 30-12
Fimac jeugd en senioren 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
26-08 t/m 03-09
jeugdclubkampioenschappen 2005
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
19-08 t/m 19-08
Minitoernooi 't Oghappeltje 2005
T.C. 't Oghe
Callantsoog
13-08 t/m 21-08
kerkepadje 2005
T.V. 't Noord End
Heerhugowaard-Noord
04-07 t/m 10-07
Gravelbijters Jeugdtoernooi
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
14-03 t/m 02-04
Hans Boermeester 05
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
2004
13-08 t/m 22-08
Clubkampioenschappen jeugd KLTV 2004
Krommenieër L.T.V.
Krommenie