Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Igor Straatsma
Log in
Igor Straatsma
Toernooien van Igor Straatsma
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
12-06 t/m 16-06
KNLTB Wildcard Toernooi 2017
KNLTB Landelijk
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
21-12 t/m 29-12
10e Kersttoernooi Senioren Zeewolde 2013
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
14-12 t/m 15-12
MATCH Tennis Academy Dubbelspelweekend JRT 2013
MATCH Tennis Organisatie
22-07 t/m 26-07
TOUCH JRT 4-ster 2013
IM Tennis
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
15-12 t/m 16-12
MATCH Tennis Academy 4 sterren JRT 2012
MATCH Tennis Organisatie
23-07 t/m 27-07
TOUCH JRT 4-ster Alphen aan den Rijn
IM Tennis
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
13-09 t/m 20-09
Clubkampioenschappen junioren 2009
LTV ALTA
Amersfoort
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
20-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t.m 12 jaar (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
11-10 t/m 19-10
LTV Flehite Open Jeugd Jeugd Toernooi
L.T.V. Flehite
Amersfoort
05-07 t/m 13-07
ABSB Open Jeugdtoernooi 2008
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
23-06 t/m 29-06
Rinus Luiten 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
23-06 t/m 29-06
Rinus Luiten 2008 K4
L.T.V. Lelystad
Lelystad
07-06 t/m 15-06
Forms Broker Open Toernooi 2008
T.V. Huizen
Huizen
02-06 t/m 08-06
open jeugd K5 2008
T.V. De Eemslag
Bunschoten Spakenburg
06-05 t/m 11-05
DJK Gelderland (invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
28-04 t/m 02-05
RJK N.W. Veluwe
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2007
22-10 t/m 27-10
LTV Irminloo Open Bolhuis Jeugdtoernooi 2007
L.T.V. Irminloo
Ermelo
13-10 t/m 21-10
Jedi Herfst Jeugdtoernooi
T.V. Koriander
Almere
08-09 t/m 23-09
LTV Wolderwijd clubkampioenschappen 2007
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
25-08 t/m 01-09
HABEK ZEISNER OPEN JEUGDTOERNOOI 2007 (NIJKERKSE T.C.)
Nijkerkse T.C.
Nijkerk (GLD)
07-07 t/m 15-07
Open ABS jeugdtoernooi 2007
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
16-06 t/m 24-06
ABN AMRO Jeugdranglijsttoernooi K5
L.T.C. Soestdijk
Soest
09-06 t/m 17-06
Jacco Eltingh jeugdtoernooi 2007
T.V. Wapenveld
Wapenveld
18-05 t/m 27-05
DJK Utrecht 2007
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
02-02 t/m 04-02
Open jeugd indoor TC'91 Stadshagen 2007
T.C. '91 Stadshagen
Zwolle
02-01 t/m 07-01
k4 nieuwjaarstoernooi wolvega 2007
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2006
23-12 t/m 31-12
3eKerstToernooiZeewolde 2006
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
21-10 t/m 29-10
Jedi Herfst Jeugdtoernooi 2006
T.V. Koriander
Almere
09-09 t/m 17-09
Clubkampioenschappen LTV wolderwijd
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
01-07 t/m 09-07
van der heiden jeugd toernooi 2006
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
10-06 t/m 17-06
Rabobank open jeugdtoernooi Leusden 2006
L.T.V. Leusden
Leusden
03-06 t/m 10-06
Rabobank Open Jeugd Toernooi 2006 TV 't Schilt
T.V. 't Schilt
Woudenberg
29-05 t/m 04-06
DJK Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
01-05 t/m 05-05
RJK N.W. Veluwe 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
2005
24-12 t/m 31-12
2eKerstJeugdToernooiZeewolde
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
17-10 t/m 22-10
Open Jeugdtoernooi 2005
L.T.V. Irminloo
Ermelo