Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sander van de Lagemaat
Log in
Sander van de Lagemaat
Toernooien van Sander van de Lagemaat
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
16-03 t/m 24-03
Kuilenburgse Kampioenschappen 2024
T.V. Ter Weijde
Culemborg
2023
02-09 t/m 30-03
indoorcompetitie.nl 2023-2024
indoorcompetitie.nl
2022
03-09 t/m 28-03
indoorcompetitie.nl 2022-2023
indoorcompetitie.nl
2021
02-11 t/m 03-04
indoorcompetitie.nl 2021-2022
indoorcompetitie.nl
2020
06-09 t/m 06-09
Lewabo Clubkampioenschappen 2020 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
20-01 t/m 02-02
Wintermuts Toernooi 2020
T.V. Haaften
Haaften
2017
28-01 t/m 11-02
ABN AMRO Supermatch
ABN AMRO Supermatch
2016
29-06 t/m 10-07
Lewabo 2e Clubkampioenschappen 2016 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
16-03 t/m 26-03
Lewabo Clubkampioenschappen 2016 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
2015
31-08 t/m 13-09
Lewabo Clubkamioenschappen 2015 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
16-08 t/m 30-08
Clubkampioenschappen HD en DD 2015
T.V. Rhelico
Rumpt
2014
08-09 t/m 21-09
Lewabo Clubkampioenschappen 2014 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
01-07 t/m 13-07
Clubkampioenschappen HD en DD 2014
T.V. Rhelico
Rumpt
09-06 t/m 22-06
Clubkampioenschappen HE . DE . MIX 2014
T.V. Rhelico
Rumpt
01-02 t/m 09-02
JRT*** TOUCH (weekend)
IM Tennis
2013
29-12 t/m 30-03
Wintercompetitie 2014 HD , DD , Mix
T.V. Rhelico
Rumpt
19-10 t/m 27-10
JRT Tiel Indoor Tenniscentrum
Tiel Indoortennis
07-09 t/m 15-09
Lewabo Clubkampioenschappen Junioren en Senioren 2013
Lewabo
Beneden-Leeuwen
17-05 t/m 20-05
Oranje Open 2013
TV Buren
Buren GLD
16-03 t/m 24-03
Parkkampioenschappen jeugd 2013
C.T.V. De Doelen
Culemborg
19-01 t/m 20-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2013
T.V. Centre Point
2012
30-12 t/m 31-03
Wintercompetitie 2013 HD .DD Mix.
T.V. Rhelico
Rumpt
30-09 t/m 31-03
Dunlop TWJC 2012-2013 - Alphen a d Rijn & Boskoop
IM Tennis
22-09 t/m 30-09
Lewabo Clubkampioenschappen Junioren en Senioren 2012
Lewabo
Beneden-Leeuwen
18-05 t/m 27-05
DJK Gelderland 2012
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
21-01 t/m 22-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2012
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
02-01 t/m 06-01
Open Tiels jeugdtennistoernooi
Tiel Indoortennis
2011
27-12 t/m 31-12
FOCUS Tennisacademy JRT
SportRecreatie Centrum Rottemeren
23-10 t/m 25-03
Dunlop TWJC 2011-2012 - Alphen a d Rijn & Boskoop
IM Tennis
08-08 t/m 12-08
Geldrop Banen K4 toernooi zomer 2011 eventueel met begeleidingsweek
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
04-06 t/m 13-06
Jeugd clubkampioenschappen 2011
T.V. Rhelico
Rumpt
03-06 t/m 12-06
DJK Gelderland 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
26-03 t/m 03-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2011 - Met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
2010
27-12 t/m 02-01
K4 nieuwjaarstoernooi 2011
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
18-12 t/m 24-12
TOSS-K4-Eindejaarstoernooi 2010 Doetinchem
Stichting Selectie Tennis Oost Nederland
Aalten
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
09-08 t/m 14-08
Rapiditas k4 2010
Rapiditas
Nijmegen
06-06 t/m 13-06
Jeugd clubkampioenschappen 2010
T.V. Rhelico
Rumpt
31-05 t/m 06-06
Jeugdclubkampioenschappen 2010
Lewabo
Beneden-Leeuwen
20-02 t/m 28-02
k4 voorjaarstoernooi 2010 tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2009
27-06 t/m 05-07
Jeugd clubkampioenschappen 2009
T.V. Rhelico
Rumpt
29-05 t/m 01-06
Oranje Open 2009
TV Buren
Buren GLD
2008
17-10 t/m 25-10
9e Anna van Toor jeugdtennistoernooi 2008
T.V. Waalrackets
VUREN
22-09 t/m 28-09
Appel Open 2008 TV Rhelico Jeugd
T.V. Rhelico
Rumpt
11-08 t/m 17-08
6e K4 en open jeugdtoernooi 2008
T.V. Graaf Herman
Cuijk
28-06 t/m 06-07
Open Jeugdtoernooi Lewabo + K5 2008
Lewabo
Beneden-Leeuwen
07-06 t/m 15-06
Jeugd clubkampioenschappen 2008
T.V. Rhelico
Rumpt
05-06 t/m 14-06
Jeugdtoernooi TC Leerbroek 2008
T.C. Leerbroek
Leerbroek
02-06 t/m 08-06
Schutskamp K5 Jeugdtoernooi 2008
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
09-05 t/m 12-05
oranje open
TV Buren
Buren GLD
23-03 t/m 30-03
K4 & Open Jeugd Dubbeltoernooi 2008
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
08-03 t/m 16-03
Tautenburg Open Jeugd Toernooi 2008
Tautenburg
Maartensdijk
02-02 t/m 10-02
15e. T.V.H.A. Den Hartog Open Jeugd Toernooi te HERVELD
T.V.H.A.
Herveld
2007
27-12 t/m 30-12
K4 Giraf Kersttoernooi 2007
T.C. Bargeres
Emmen
20-10 t/m 28-10
Cambium Open Jeugd Toernooi 2007
Zaltbommelse TV
Zaltbommel
29-09 t/m 07-10
jeugd clubkampioenschappen 2007
T.V. Rhelico
Rumpt
22-09 t/m 30-09
C1000 Open Jeugdtoernooi 2007
TV Bergenshuizen
Vught
30-06 t/m 08-07
Kantoor en Schoolshop De Rijk Open Jeugd toernooi K5
Lewabo
Beneden-Leeuwen
08-06 t/m 16-06
Jeugdtoernooi TCLeerbroek 2007
T.C. Leerbroek
Leerbroek
01-05 t/m 04-05
rjk zw gelderland
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
30-03 t/m 07-04
Drunen Open - K5 Jeugdtoernooi 2007
L.T.C. Achter de Bogen
Drunen
26-03 t/m 01-04
beuningen k5 2007
T.C. de Linden
Beuningen (Gld)
17-03 t/m 25-03
TV Maasdriel Openjeugdtoernooi 2007
T.P.V. Maasdriel
Kerkdriel
17-02 t/m 25-02
14e. T.V.H.A. DEN HARTOG Open Jeugd Toernooi
T.V.H.A.
Herveld
2006
23-12 t/m 05-01
Van den Bogaard Reisburo - LEWABO Open Jeugd Indoor 2006
Lewabo
Beneden-Leeuwen
14-08 t/m 20-08
Open Jeugdtoernooi
L.T.V. Ten Medel
Tiel
10-07 t/m 16-07
HHO-2006
L.T.C. Geldermalsen
Geldermalsen
09-06 t/m 17-06
Jeugdtoernooi TCL 2006
T.C. Leerbroek
Leerbroek
29-05 t/m 04-06
DJK Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
01-05 t/m 05-05
RJK Z.W. Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal