Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Ingmar Remmerswaal
Log in
Ingmar Remmerswaal
Toernooien van Ingmar Remmerswaal
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
25-08 t/m 02-09
CK Circus Dom(bo)stad 2023
T.C. Domstad
Utrecht
2022
03-09 t/m 10-09
CK 2022 bACEstenboel o.d.z. Let's go WILD
T.C. Domstad
Utrecht
11-06 t/m 18-06
JS Vloeren Clubkamps tv cromwijck 2022 Tennis en Padel
T.V. Cromwijck
Woerden
2021
03-11 t/m 13-11
WK Tennis 2021
T.V. Cromwijck
Woerden
2020
29-08 t/m 05-09
T.C. Domstad Clubkampioenschappen 2020
T.C. Domstad
Utrecht
2016
12-03 t/m 20-03
Cromwijck clubkampioenschappen 2016
T.V. Cromwijck
Woerden
2015
28-10 t/m 07-11
WK Tennis 2015
T.V. Cromwijck
Woerden
14-03 t/m 22-03
ABN AMRO Cromwijck Championships 2015
T.V. Cromwijck
Woerden
2014
29-10 t/m 08-11
WK Tennis 2014
T.V. Cromwijck
Woerden
15-03 t/m 23-03
ABN AMRO Cromwijck Championships 2014
T.V. Cromwijck
Woerden
2013
14-12 t/m 15-12
Top Shot JRT 2ster 14-15 dec
Top Shot
20-10 t/m 02-11
WK Tennis 2013
T.V. Cromwijck
Woerden
15-10 t/m 18-10
Kwalificatie WJC week 42 2013
TSI-Tennis hal Goes
16-03 t/m 24-03
ABN AMRO Cromwijck Champs Senioren 2013
T.V. Cromwijck
Woerden
09-03 t/m 17-03
2e Open Roosendaalse Jeugdkampioenschappen JRT 2ster
W.C. De Stok
2012
24-10 t/m 03-11
WK Tennis 2012
T.V. Cromwijck
Woerden
21-09 t/m 30-09
Cromwijck Champs Senioren 2012
T.V. Cromwijck
Woerden
08-09 t/m 15-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Cromwijck
T.V. Cromwijck
Woerden
04-02 t/m 12-02
Rhijenhof Burgersdijk tennis JRT
De Rhijenhof
02-01 t/m 06-01
OUATT Nederland
OUATT
2011
26-10 t/m 05-11
Woerdens Kampioenschap TENNIS 2011
T.V. Cromwijck
Woerden
23-10 t/m 25-03
Dunlop TWJC 2011-2012 - Alphen a d Rijn & Boskoop
IM Tennis
01-10 t/m 02-10
NTC Finale 2011 Eindhoven
FP2000 Events
16-09 t/m 18-09
NTC regiofinale Noord West NL 2011
FP2000 Events
15-09 t/m 25-09
TV Cromwijck Championship 2011
T.V. Cromwijck
Woerden
29-08 t/m 04-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Cromwijck 2011
T.V. Cromwijck
Woerden
2010
27-12 t/m 31-12
TOUCH K4 Toernooi 2010
IM Tennis
28-10 t/m 07-11
Woerdens Kampioenschap Tennis 2010
T.V. Cromwijck
Woerden
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
09-10 t/m 10-10
Masters Dunlop Junior Series 2010
IM Tennis
18-09 t/m 26-09
TV Cromwijck Clubkampioenschappen Senioren 2010
T.V. Cromwijck
Woerden
28-08 t/m 05-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Cromwijck 2010
T.V. Cromwijck
Woerden
20-02 t/m 28-02
k4 voorjaarstoernooi 2010 tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2009
28-12 t/m 31-12
TOUCH K4 Toernooi 2009
IM Tennis
25-10 t/m 28-03
TOUCH Winter Circuit 09-10 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
22-10 t/m 01-11
Woerdens Kampioenschap Tennis 2009
T.V. Cromwijck
Woerden
07-09 t/m 13-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Cromwijck
T.V. Cromwijck
Woerden
14-02 t/m 22-02
K4 Voorjaarstoernooi 2009 Tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2008
20-12 t/m 24-12
TAR K4 t m 12 jaar dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
26-10 t/m 29-03
TOUCH Winter Circuit - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
23-10 t/m 02-11
Woerdens Kampioenschap Tennis 2008
T.C. Woerden
WOERDEN
13-09 t/m 21-09
Heksenpot 2008
T.V. De Heksenmeppers
Oudewater
08-09 t/m 14-09
Jeugdclubkampioenschappen TV Cromwijck
T.V. Cromwijck
Woerden
28-07 t/m 03-08
GSTC K5 toernooi
G.S.T.C.
Groningen
05-07 t/m 12-07
OJTK4StadWoerden2008
T.V. Cromwijck
Woerden
02-05 t/m 11-05
DJK Utrecht 2008
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
08-03 t/m 16-03
Tautenburg Open Jeugd Toernooi 2008
Tautenburg
Maartensdijk
2007
30-12 t/m 06-01
k4 nieuwjaarstoernooi 2008 Racket & Health Centre wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
27-12 t/m 30-12
K4 Giraf Kersttoernooi 2007
T.C. Bargeres
Emmen
20-10 t/m 28-10
Motorhuis Haeghstad open herfst toernooi 2007
T.V. Buytenwegh
Zoetermeer
22-09 t/m 30-09
TV Cromwijck ClubKampioenschappen 2007 Enkels en Dubbels
T.V. Cromwijck
Woerden
15-09 t/m 23-09
Heksenpot 2007
T.V. De Heksenmeppers
Oudewater
10-09 t/m 30-09
TV Cromwijck Clubkampioenschappen 2007 Mix
T.V. Cromwijck
Woerden
08-07 t/m 14-07
OJTK4Woerden 2007 (+ open bij K4)
T.V. Cromwijck
Woerden
30-06 t/m 08-07
Laren ABN AMRO Open Jeugd 2007
Larense L.T.C.
Laren NH
16-06 t/m 24-06
ABN AMRO Jeugdranglijsttoernooi K5
L.T.C. Soestdijk
Soest
18-05 t/m 27-05
DJK Utrecht 2007
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2006
21-10 t/m 29-10
Jaap Noordman 2006
T.C. Unicum
Leiden
23-09 t/m 01-10
TV Cromwijck Clubkampioenschappen 2006 E-D
T.V. Cromwijck
Woerden
16-09 t/m 24-09
Heksenpot 2006
T.V. De Heksenmeppers
Oudewater
26-05 t/m 04-06
DJK Utrecht 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2005
17-09 t/m 25-09
Cromwijck Clubkampioenschappen 2005 (Jr en Sr)
T.V. Cromwijck
Woerden
17-09 t/m 25-09
Heksenpot 2005
T.V. De Heksenmeppers
Oudewater