Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Malou Goes
Log in
Malou Goes
Toernooien van Malou Goes
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
16-04 t/m 18-04
TAM clubkampioenschappen 2021
Tam
Groningen
2016
16-03 t/m 26-03
Lewabo Clubkampioenschappen 2016 Junioren en Senioren
Lewabo
Beneden-Leeuwen
2013
22-07 t/m 26-07
TOUCH JRT 4-ster 2013
IM Tennis
15-06 t/m 16-06
JRT Bastion Baselaar dubbel weekend
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
10-05 t/m 19-05
DJK GLD 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2012
15-12 t/m 16-12
MATCH Tennis Academy 4 sterren JRT 2012
MATCH Tennis Organisatie
01-09 t/m 16-09
Atalanta Clubkampioenschappen Jeugd 2012
tc Atalanta
Houten
23-07 t/m 27-07
TOUCH JRT 4-ster Alphen aan den Rijn
IM Tennis
18-05 t/m 27-05
DJK Gelderland 2012
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2011
03-09 t/m 18-09
Atalanta Jeugd Clubkampioenschappen 2011
tc Atalanta
Houten
03-06 t/m 12-06
DJK Gelderland 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
04-09 t/m 19-09
Clubkampioenschappen jeugd 2010
tc Atalanta
Houten
02-08 t/m 05-08
Jeugdcup Maastricht 2010
Jeugdcup Maastricht
14-05 t/m 23-05
DJK GELDERLAND 2010
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
17-01 t/m 18-01
REAAL WJC Doorn en Almere 1e B t-m 12 jaar
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
29-12 t/m 04-01
k4 SportArena Oisterwijk
SportArena
Oisterwijk
20-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t.m 12 jaar (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
11-10 t/m 18-10
McDonald's Open jeugdtoernooi 2008 Doordraaiers
TPV De Doordraaiers
Houten
23-08 t/m 31-08
V.T.C. K5 Jeugd Ranglijst Toernooi 2008
V.T.C.
Veenendaal
23-08 t/m 31-08
V.T.C. Tennis Center Henzen Sport Open Jeugd Toernooi 2008
V.T.C.
Veenendaal
02-08 t/m 09-08
Spieghel Open K4 Jeugd Toernooi
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
20-07 t/m 26-07
HHO-2008
L.T.C. Geldermalsen
Geldermalsen
07-07 t/m 12-07
k4-toernooi Rapiditas 2008
Rapiditas
Nijmegen
21-06 t/m 29-06
Open Osse Jeugd K5 2008
T.O.Z.
Oss
06-05 t/m 11-05
DJK Gelderland (invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
23-03 t/m 30-03
K4 & Open Jeugd Dubbeltoernooi 2008
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
03-01 t/m 06-01
Tennis Factory K4 Toernooi
Approach
Enschede
03-01 t/m 06-01
Tennis Factory Open jeugdtoernooi
Approach
Enschede
2007
24-12 t/m 30-12
HealthCity Vught K5 Kerst
Tennis Academy Brabant
20-10 t/m 28-10
Luno TM Open Jeugdtoernooi 2007
LUNO Tennis Maurik
Maurik
29-09 t/m 07-10
jeugd clubkampioenschappen 2007
T.V. Rhelico
Rumpt
22-07 t/m 28-07
HHO-2007
L.T.C. Geldermalsen
Geldermalsen
30-06 t/m 08-07
Kantoor en Schoolshop De Rijk Open Jeugd toernooi K5
Lewabo
Beneden-Leeuwen
08-06 t/m 16-06
Jeugdtoernooi TCLeerbroek 2007
T.C. Leerbroek
Leerbroek
18-05 t/m 27-05
DJK Gelderland
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
26-03 t/m 01-04
beuningen k5 2007
T.C. de Linden
Beuningen (Gld)
17-03 t/m 25-03
TV Maasdriel Openjeugdtoernooi 2007
T.P.V. Maasdriel
Kerkdriel
17-02 t/m 25-02
14e. T.V.H.A. DEN HARTOG Open Jeugd Toernooi
T.V.H.A.
Herveld
2006
21-10 t/m 29-10
Luno TM Open Jeugdtoernooi 2006
LUNO Tennis Maurik
Maurik
14-10 t/m 22-10
Cambium Open Jeugd Toernooi 2006
Zaltbommelse TV
Zaltbommel
02-09 t/m 10-09
TC Maaspoort Open Jeugdtoernooi 2006
TPC Maaspoort
Den Bosch
10-07 t/m 16-07
HHO-2006
L.T.C. Geldermalsen
Geldermalsen
29-05 t/m 04-06
DJK Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
01-05 t/m 05-05
RJK Z.W. Gelderland 2006
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2005
08-08 t/m 14-08
Open Jeugd Toernooi 2005
V.T.C.
Veenendaal
04-07 t/m 10-07
HHO-2005
L.T.C. Geldermalsen
Geldermalsen
09-05 t/m 15-05
djk utr
KNLTB Regio Midden
Veenendaal