Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sander van Eck
Log in
Sander van Eck
Toernooien van Sander van Eck
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
18-03 t/m 25-03
The Masters of tennis 2018
Tennispark Kralingen
2016
10-02 t/m 14-02
TEN Open 2016
Tennishal meerssen
2014
28-07 t/m 03-08
Sphaerinda Open 2014 (bij NRT)
Sphaerinda
2013
02-02 t/m 10-02
TOUCH JRT 3-ster 2013
IM Tennis
2012
15-12 t/m 16-12
Geldrop Banen JRT 3 sterren dubbeltoernooi 15 en 16 dec 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
23-07 t/m 27-07
TOUCH JRT 4-ster Alphen aan den Rijn
IM Tennis
28-03 t/m 01-04
Maascourt Masters 2012
Padelcentrium Noord Limburg
2011
05-11 t/m 06-11
Geldrop Banen JRT 3 sterren 5 en 6 november 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
01-08 t/m 04-08
Jeugdcup Maastricht 2011
Jeugdcup Maastricht
18-07 t/m 22-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2011
IM Tennis
26-03 t/m 03-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2011 - Met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
03-01 t/m 09-01
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2010 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 31-12
Geldrop Banen open K3 dec. 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
16-10 t/m 24-10
K4 jeugdranglijsttoernooi en Open jeugdtoernooi herfst 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
09-10 t/m 10-10
Masters Dunlop Junior Series 2010
IM Tennis
19-07 t/m 23-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2010
IM Tennis
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
29-12 t/m 04-01
K4 Amstelpark week (1) 29 dec 2008 tm 4 jan 2009
Amstelpark ATS
Amsterdam
22-12 t/m 28-12
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2008 met begeleiding
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
13-12 t/m 21-12
LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Limburg
15-10 t/m 18-10
Geldrop Banen K4 plus 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
23-08 t/m 30-08
Sportivity Service Open Jeugdtoernooi (K5) TOS Bergeijk 2008
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
21-07 t/m 26-07
Springbeektoernooi K4
LTC Tonido
Baarlo LB
14-07 t/m 19-07
Maascourt Junior Open
T.C. Venray
Venray
14-07 t/m 19-07
Maascourt K4 Venray
T.C. Venray
Venray
05-07 t/m 12-07
ETV Volley jeugdtoernooi 2008
E.T.V. Volley
Eindhoven
28-06 t/m 05-07
Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
21-06 t/m 29-06
K5 Open Jeugd Kempen Toernooi
T.V. Eresloch
Eersel
16-06 t/m 22-06
Flynth 2008
T.C. Deurne
Deurne
09-06 t/m 15-06
K4 Open Jeugdtoernooi 't Root
TV 't Root
Asten
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
29-04 t/m 02-05
limburgse jeugd 2008
L.T.C. Meijel
Meijel
28-04 t/m 11-05
LIMBURGSE JEUGDKAMIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Limburg
12-03 t/m 16-03
Maascourt Masters 2008
T.C. Venray
Venray
2007
08-12 t/m 16-12
LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2007
KNLTB Landelijk
20-10 t/m 28-10
Open jeugd toernooi TC Valkenswaard 2007
T.V. Valkenswaard
Valkenswaard
11-08 t/m 19-08
Open Weerter Jeugd Kampioenschappen 2007
T.C. Weert
Weert
09-07 t/m 14-07
Junior Maascourt Open t m 10 en t m 16
T.C. Venray
Venray
02-07 t/m 07-07
Dunlop Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
24-06 t/m 30-06
K5 Open Jeugd Kempentoernooi 2007
T.V. Eresloch
Eersel
30-04 t/m 02-05
limburgse jeugd 2007
L.T.C. Meijel
Meijel
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
16-10 t/m 21-10
L.T.V.Best Klumpkes Toernooi 2006
LTV Best
Best
12-08 t/m 20-08
Weerter Jeugdkampioenschap 2006
T.C. Weert
Weert
24-07 t/m 28-07
K5 Jeugdranglijsttoernooi Rabobank-Falcones 2006
Falcones
Valkenswaard
19-06 t/m 25-06
TC Weert-Oost Weerter Open Jeugdtoernooi 2006
T.C. Weert-Oost
Weert
25-03 t/m 02-04
Rabobank Open Jeugdtoernooi 2006
L.T.C. Uden
Uden
28-02 t/m 05-03
K5 Krokus Valkencourt 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
17-10 t/m 22-10
L.T.V.Best Klumpkes Toernooi 2005
LTV Best
Best