Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Jens Deden
Log in
Jens Deden
Toernooien van Jens Deden
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
01-05 t/m 02-05
Jan Eringa Club Dubbel Toernooi
Nomi
SNEEK
2019
22-11 t/m 24-11
NK-mini 2019
Tam
Groningen
2018
23-11 t/m 25-11
NK-Mini 2018
Tam
Groningen
2017
09-12 t/m 09-12
Regio Team Masters 2017
KNLTB District Friesland
18-06 t/m 15-10
Friesland Cup 2017
KNLTB
2016
18-06 t/m 25-09
KNLTB Friesland Cup 2016
KNLTB
05-06 t/m 12-06
Clubkampioenschappen Enkel T.V. de Greveling 2016
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
2015
13-11 t/m 15-11
de Pintelier NK Minitennis 2015
Tam
Groningen
12-09 t/m 27-09
Clubkampioenschappen HD DD GD TV de Greveling 2015
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
29-08 t/m 30-08
TV Joure Clubkampioenschappen 2015
T.V. Joure
Joure
20-06 t/m 28-06
Clubkampioenschappen Enkel 2015 T.V. de Greveling
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
13-06 t/m 20-09
KNLTB Friesland Cup 2015
KNLTB
02-01 t/m 04-01
Open Leeuwarder Indoor Nieuwjaarstoernooi 2015
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
2014
21-12 t/m 28-12
Het Sporthuis Heerenveense Open Dubbelkampioenschappen 2014
Racketcentrum Heerenveen v.o.f
16-11 t/m 22-03
Wintercompetitie Racketcentrum Heerenveen ZONDAG
Racketcentrum Heerenveen v.o.f
12-09 t/m 28-09
Clubkampioenschappen HD DD GD TV de Greveling 2014
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
08-09 t/m 14-09
TV Joure Clubkampioenschappen senioren enkel, dubbel & mix 2014
T.V. Joure
Joure
21-06 t/m 29-06
Clubkampioenschappen Enkel 2014 TV de Greveling
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
2013
27-12 t/m 29-12
Heerenveense Open Dubbelkampioenschappen 2013
Tenniscentrum Emmeloord
15-09 t/m 29-09
Clubkampioenschappen HD DD GD TV de Greveling 2013
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
06-09 t/m 15-09
TV Joure Clubkampioenschappen senioren enkel, dubbel & mix 2013
T.V. Joure
Joure
17-06 t/m 23-06
Clubkampioenschappen TV de Greveling Heren en Dames Enkelspel 2013
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
2012
09-09 t/m 16-09
Clubkampioenschappen TV de Greveling Heren- en Damesdubbel 2012
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
25-06 t/m 01-07
Clubkampioenschappen Heren en Dames Enkelspel Senioren 2012
T.V. De Greveling
OUDEHASKE
22-06 t/m 24-06
TV Joure Clubkampioenschappen Enkel 2012
T.V. Joure
Joure
16-06 t/m 17-06
Wierden
T.V. Wierden
WIERDEN
2010
25-10 t/m 29-10
K4 Zeebodem Emmeloord 2010
Tenniscentrum Emmeloord
28-06 t/m 04-07
jeugd clubkampioenschappen 2010
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
22-02 t/m 27-02
Golden Tulip Hotel Inntel Zutphen 2010
Hotel Inntel resort Zutphen
2009
28-12 t/m 03-01
Geldrop Banen K3 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
14-09 t/m 19-09
jeugd clubkampioenschappen 2009
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
28-08 t/m 06-09
Sneeker Jeugd kampioenschappen 2009
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
14-02 t/m 22-02
K4 Voorjaarstoernooi 2009 Tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2008
28-12 t/m 04-01
K4 Nieuwjaarstoernooi 2009 Tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
22-12 t/m 28-12
Tennisteam het Noorden K4 jeugdtoernooi t m 12, 14 en 16 jaar
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
13-12 t/m 11-01
Friese Overdekte Districtsjeugdkampioenschappen 2009
KNLTB District Friesland
20-10 t/m 25-10
open herfsttoernooi 2008 Tennishal Wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
29-08 t/m 31-08
21e Rabobank Leechkamp Jeugdtoernooi 2008
T.V. De Leechkamp
Bergum
22-08 t/m 24-08
Open Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland Jeugddubbeltoernooi It Gryntsje 2008
T.V. Stiens
Stiens
04-08 t/m 10-08
K4 Hypotheekvisie Molentoernooi 2008
T.V. De Molen
Leeuwarden
28-07 t/m 03-08
GSTC K5 toernooi
G.S.T.C.
Groningen
16-07 t/m 18-07
Heerenveen 10 jarigen
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
27-06 t/m 29-06
Straatsma Sport en Sportmode Jeugdtoernooi
T.C. Dokkum
Dokkum
16-06 t/m 22-06
Keuken 3000 Drachtster Keitoernooi 2008
D.L.T.C. Drachten
Drachten
11-06 t/m 15-06
zuidwesthoek invitatietoernooi 2008
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
02-06 t/m 08-06
Topspin Duggie toernooi 2008, jeugdtoernooi K4
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
05-05 t/m 10-05
Paul Wesseling Friese DJK 2008
KNLTB District Friesland
10-03 t/m 16-03
Tc de Weide K5 toernooi 2008
T.C. De Weide
Hoogeveen
08-03 t/m 09-03
Sport Boulevard Joure Open Jeugdtoernooi
T.V. Joure
Joure
10-02 t/m 17-02
Friese Overdekte Districts Jeugdkampioenschappen
KNLTB District Friesland
2007
31-12 t/m 06-01
K5nieuwjaarstoernooi Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
23-12 t/m 30-12
k5 kersttoernooi 2007 Racket & Health centre wolvega
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
15-10 t/m 21-10
Open herfsttoernooi Racket&Health Centre Wolvega 2007
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
13-08 t/m 19-08
K4 Hypotheekvisie Molentoernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
15-07 t/m 22-07
Starkenborgh Kuilman Open 2007
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
25-06 t/m 01-07
TC Nienoord K5 2007
T.C. Nienoord
Leek
13-06 t/m 17-06
Zuidwesthoek invitatietoernooi 2007
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
14-05 t/m 18-05
Paul Wesseling Friese DJK 2007
KNLTB District Friesland
02-01 t/m 06-01
K5 Nieuwjaarstoernooi MLTC
Meppeler L.T.C.
Meppel
2006
24-12 t/m 31-12
k5 kersttoernooi wolvega 2006
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
22-05 t/m 17-09
Paul Wesseling DJK vervolg 2006
KNLTB District Friesland