Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Ynze Roorda
Log in
Ynze Roorda
Toernooien van Ynze Roorda
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
01-09 t/m 09-09
Clubkampioenschappen 2017
LTV De Merletten
Boxtel
2015
06-09 t/m 13-09
ELTV clubkampioenschappen senior 2015
E.L.T.V.
Eindhoven
2014
21-06 t/m 29-06
Falcones Open van Wijk & Partners 2014
Falcones
Valkenswaard
2013
22-06 t/m 30-06
Open Falcones van Wijk & Partners 2013
Falcones
Valkenswaard
03-06 t/m 09-06
ELTV Open Gravel Toernooi 2013
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-02 t/m 10-02
Geldrop Banen JRT 2 sterren en open jeugdtoernooi 2,3,9 en 10 februari 2013
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2012
06-08 t/m 10-08
ELTV JRT 2 sterren toernooi en open jeugdtoernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
23-06 t/m 01-07
Open Falcones van Wijk & Partners 2012
Falcones
Valkenswaard
09-06 t/m 17-06
Eeckenrode Clubkampioenschappen 2012
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
04-06 t/m 10-06
ELTV Open Gravel Toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-02 t/m 12-02
Geldrop Banen JRT 2 sterren en open jeugdtoernooi 3,4,5 en 11,12 febr. 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-01 t/m 22-01
Heuvelrug JRT Toernooi
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2011
08-08 t/m 12-08
Geldrop Banen K4 toernooi zomer 2011 eventueel met begeleidingsweek
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
11-06 t/m 19-06
Eeckenrode Clubkampioenschappen 2011
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
26-03 t/m 03-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2011 - Met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
19-02 t/m 27-02
Geldrop Banen K4 van 21-02 tot en met 27-02-2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 02-01
K4 toernooi SportArena Oisterwijk 2010-2011
SportArena
Oisterwijk
16-10 t/m 24-10
K4 jeugdranglijsttoernooi en Open jeugdtoernooi herfst 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-07 t/m 17-07
Voorspeeldag Stedentennis 2010-2011
't Slotje
Beek en Donk
12-06 t/m 27-06
Clubkampioenschappen TVGP 2010 junioren
TVGP Genneper Parken
27-03 t/m 04-04
Open Jeugd toernooi VLTC Falcones 2010 (K4) - met begeleiding
Falcones
Valkenswaard
2009
21-12 t/m 27-12
Geldrop Banen K4 eindejaarstoernooi 2009 met begeleiding
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
15-10 t/m 18-10
Geldrop Banen K4 plus 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
20-09 t/m 28-09
Bokt Open Jeugdtoernooi 2008
T.V. Bokt
Eindhoven
06-07 t/m 11-07
Open ELTV jeugdtoernooi met mogelijkheid tot begeleidingsweek
E.L.T.V.
Eindhoven
28-06 t/m 05-07
Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
16-06 t/m 22-06
open jeugdtoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
07-06 t/m 15-06
open jeugdtoernooi
LTV De Merletten
Boxtel
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
28-04 t/m 04-05
Districts Jeugdkampoenschappen Oost-Brabant 2008 (DJK) O Br
KNLTB Oost-Brabant
22-03 t/m 30-03
Rabobank Uden en Omstreken Open Jeugdtoernooi 2008
L.T.C. Uden
Uden
05-03 t/m 16-03
Finaltrust Eurojeugdtoernooi 2008
T.V. Wolfsbosch
Vught
05-02 t/m 10-02
K5 krokus Valkencourt 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard