Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Niels Lootsma
Log in
Niels Lootsma
Toernooien van Niels Lootsma
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
05-06 t/m 14-06
Het Nieuwe Oranjehof Future 2013 WC
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2011
26-11 t/m 26-11
Regio Team Masters 2011
KNLTB District Overijssel
2010
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
13-12 t/m 11-01
Friese Overdekte Districtsjeugdkampioenschappen 2009
KNLTB District Friesland
16-11 t/m 16-11
REAAL WJC Almere 2e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
02-11 t/m 02-11
REAAL WJC Almere 1e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
25-08 t/m 31-08
Intersport Megastore Veracket Open 2008
Veracket
Groningen
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
09-06 t/m 15-06
G.S.T.C. Open 2008
G.S.T.C.
Groningen
05-05 t/m 10-05
Paul Wesseling Friese DJK 2008
KNLTB District Friesland
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
09-09 t/m 16-09
Wannit open 2007
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
27-08 t/m 02-09
De Taxi Veracket Open 2007
Veracket
Groningen
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
25-06 t/m 01-07
N.B.-toernooi Ten Woude Open 2007
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
16-06 t/m 23-06
25e Auto Beerda Midzomertoernooi
Kollumer T.C.
Kollum
14-05 t/m 18-05
Paul Wesseling Friese DJK 2007
KNLTB District Friesland
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
18-11 t/m 19-11
wjc18112006
Meppeler L.T.C.
Meppel
04-11 t/m 05-11
wjc4112006
Meppeler L.T.C.
Meppel
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
01-07 t/m 09-07
Texaco Tobbedans Tennistoernooi
T.V. Ready
Harlingen
19-06 t/m 25-06
Drachtster Keitoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-05 t/m 17-09
Paul Wesseling DJK vervolg 2006
KNLTB District Friesland
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
20-06 t/m 26-06
Bengels Drachtster Keitoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
02-05 t/m 04-05
DJK Friesland 2005
KNLTB District Friesland
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-06 t/m 20-06
Bengels Drachtster Keitoernooi K4 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
17-05 t/m 21-05
DJK Friesland 2004
KNLTB District Friesland
29-02 t/m 07-03
K4 voorjaarstoernooi
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
2003
28-12 t/m 04-01
nieuwjaarstoernooi 2004
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
04-08 t/m 10-08
K5 New Kids
T.V. De Molen
Leeuwarden
30-06 t/m 06-07
Nic Tuyn Aardbeien Jeugdtoernooi 2003
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
16-06 t/m 22-06
Dracham Daewoo Drachtster Keitoernooi 2003
D.L.T.C. Drachten
Drachten
26-05 t/m 30-05
DJK Friesland 2003
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
28-04 t/m 02-05
K4 2003 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
2002
01-07 t/m 07-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk