Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Cindy Burger
Log in
Cindy Burger
Toernooien van Cindy Burger
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
2008
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME16
KNLTB Landelijk
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2007
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
06-01 t/m 14-01
Amstelpark Henk Timmer Circuit 2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
07-01 t/m 15-01
Amstelpark A toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
19-11 t/m 20-11
wjc 19 november 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-11 t/m 05-11
wjc Meppel 5-11-2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-11 t/m 07-11
wjc tm 14 2004 Meppel
KNLTB District Drenthe
16-10 t/m 23-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2004
T.V. Neckslag
Wijdewormer
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
11-10 t/m 18-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2003
T.V. Neckslag
Wijdewormer
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
12-10 t/m 19-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2002
T.V. Neckslag
Wijdewormer