Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Ilya Kneppelhout
Log in
Ilya Kneppelhout
Toernooien van Ilya Kneppelhout
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
05-04 t/m 14-06
2024 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2015
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2014
04-08 t/m 10-08
NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
Sphaerinda Open 2014 (bij NRT)
Sphaerinda
15-02 t/m 23-02
WOTT CapsNobeltoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
2012
28-10 t/m 24-03
Impact Wintercompetitie 2012-2013
Impact Tennisorganisatie
24-03 t/m 01-04
Z67 Open Hartman 2012
Z '67
Rotterdam
04-02 t/m 12-02
TOUCH 3-ster JRT Alphen ad Rijn
IM Tennis
21-01 t/m 22-01
TennisCollege Flevoland 3 ster dubbeljeugdtoernooi 2012
Sportcentrum Zeewolde
Zeewolde
2011
27-12 t/m 31-12
FOCUS Tennisacademy JRT
SportRecreatie Centrum Rottemeren
01-10 t/m 02-10
NTC Finale 2011 Eindhoven
FP2000 Events
16-09 t/m 18-09
NTC regiofinale Noord West NL 2011
FP2000 Events
2010
27-12 t/m 30-12
AA-Drink Nationaal Indoor Jeugdtoernooi Heemskerk 2011
WC K2 Heemskerk
24-10 t/m 27-03
Dunlop TWJC 2010-2011 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
02-08 t/m 05-08
Jeugdcup Maastricht 2010
Jeugdcup Maastricht
19-07 t/m 23-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi 2010
IM Tennis
2009
25-10 t/m 28-03
TOUCH Winter Circuit 09-10 - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
20-06 t/m 28-06
TEAN Jeugd Clubkampioenschappen
IM Tennis
17-01 t/m 18-01
REAAL WJC Spijkenisse en Almere 1e B t-m 12 jaar
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2008
29-12 t/m 02-01
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2009
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
26-10 t/m 29-03
TOUCH Winter Circuit - Alphen aan den Rijn
IM Tennis
18-10 t/m 26-10
Jaap Noordman 2008
T.C. Unicum
Leiden
04-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE12
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 31-07
Jeugdcup Maastricht 2008
Jeugdcup Maastricht
21-07 t/m 26-07
K3 toernooi 2008
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 18-07
TEAN K3 Jeugdtoernooi
IM Tennis
30-06 t/m 06-07
Gevers 'KiKa' K5 toernooi 2008
T.V. De Gevers
Noordwijk
14-06 t/m 22-06
Future 10e SVV Open Jeugdtoernooi 2008
S.V. Voorhout
Voorhout
08-05 t/m 11-05
DJK Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
02-02 t/m 03-02
KNLTB WJC Spijkenisse 2e B 12 jaar 07-08
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
23-07 t/m 27-07
K3toernooi 2007
T.C. Animo
Terneuzen
07-07 t/m 15-07
STV_OJT_2007
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
25-06 t/m 01-07
De Gevers K5 Jeugtoernooi 2007
T.V. De Gevers
Noordwijk
17-05 t/m 27-05
DJK Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 04-05
Amstelpark K4 week (18) 1-5-2007 tm 4-5-2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
26-03 t/m 01-04
beuningen k5 2007
T.C. de Linden
Beuningen (Gld)
19-02 t/m 24-02
Future Terwegen K4 Jeugdranglijsttoernooi 2007
S.V. Voorhout
Voorhout
01-01 t/m 07-01
Amstelpark K4 week (1) 01-01-2007 tm 07-01-2007 (NIEUW)
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
21-10 t/m 29-10
Jaap Noordman 2006
T.C. Unicum
Leiden
13-08 t/m 20-08
Boekhorst Open K5 jeugdtoernooi 2006
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
05-08 t/m 13-08
Spieghel Open K4 Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
26-05 t/m 04-06
DJK District Leiden 2006
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 05-05
Amstelpark K4 01-05-2006 tm 05-05-2006
Amstelpark ATS
Amsterdam
2005
15-10 t/m 23-10
HTC Rooie Wip Toernooi 2005
HTC Hazerswoude
Hazerswoude
06-05 t/m 15-05
DJK Leiden 2005
KNLTB District Noord-Holland Noord