Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sander Arends
Log in
Sander Arends
Toernooien van Sander Arends
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
08-11 t/m 10-11
Powertennis.nl NK Minitennis 2013
Tam
Groningen
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
09-11 t/m 11-11
NK Minitennis 2012
Tam
Groningen
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
04-11 t/m 06-11
NK Minitennis 2011
Tam
Groningen
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
2010
05-11 t/m 07-11
NK Minitennis 2010
Tam
Groningen
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
27-12 t/m 04-01
open Feenstra Assurantien senioren 14+ toernooi 2009
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
13-12 t/m 21-12
HEYS SPORT - Rackethal Assen Kersttoernooi 2008
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
22-11 t/m 22-11
Regio Team Masters 2008
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
11-09 t/m 14-09
Regiomasters Regio NO 2008
KNLTB District Friesland
25-08 t/m 31-08
Intersport Megastore Veracket Open 2008
Veracket
Groningen
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
19-07 t/m 27-07
Althof Jager Accountants Stienser Open 2008
T.V. Stiens
Stiens
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-07 t/m 13-07
GLTBopen2008
G.L.T.B.
Groningen
30-06 t/m 06-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2008 NRT
Tam
Groningen
29-06 t/m 06-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2008
Tam
Groningen
21-06 t/m 29-06
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2008
ULTC-Iduna
Utrecht
08-06 t/m 15-06
Snakeware Friese Tennis Kampioenschappen 2008
KNLTB District Friesland
02-06 t/m 08-06
The Phone House Open Kalkoventoernooi 2008
Dedemsvaartse Tennis Club
Dedemsvaart
09-05 t/m 12-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2008
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-02 t/m 02-03
Stadjershal Cream Crackers Krokus Toernooi 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
11-01 t/m 20-01
Kiekebos&Bakker Open Indoor 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
2007
24-12 t/m 30-12
TCS Kersttoernooi 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
15-12 t/m 23-12
HEYSSPORT ASSEN KERSTTOERNOOI 2007
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
13-09 t/m 16-09
Regio Masters Noord-Oost 2007
KNLTB District Groningen-Drenthe
09-09 t/m 16-09
Wannit open 2007
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
27-08 t/m 02-09
De Taxi Veracket Open 2007
Veracket
Groningen
28-07 t/m 05-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2007
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
13-07 t/m 15-07
Rabo Bank Jouster Open 2007
T.V. Joure
Joure
30-06 t/m 08-07
Texaco Tobbedans Tennistoernooi 2007
T.V. Ready
Harlingen
10-06 t/m 17-06
Snakeware Friese Tenniskampioenschappen 2007
KNLTB District Friesland
25-05 t/m 28-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2007
D.L.T.C. Drachten
Drachten
14-05 t/m 18-05
Paul Wesseling Friese DJK 2007
KNLTB District Friesland
12-01 t/m 21-01
Kiekebos & Bakker Open Indoor 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
open Brandsma Adviesgroep Toernooi januari 2007
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
2006
16-12 t/m 24-12
Kersttoernooi 2006
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
29-07 t/m 06-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2006
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
14-07 t/m 16-07
Rabo Bank Jouster Open 2006
T.V. Joure
Joure
10-06 t/m 18-06
Snakeware Friese Tenniskampioenschappen 2006
KNLTB District Friesland
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-05 t/m 17-09
Paul Wesseling DJK vervolg 2006
KNLTB District Friesland
19-03 t/m 26-03
open indoor tennisteam het noorden kampioenschap maart 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
28-01 t/m 05-02
Kiekebos&Bakker Open Indoor 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
15-07 t/m 17-07
rabotoernooi2005
T.V. Joure
Joure
03-07 t/m 09-07
MLTC International Open 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-06 t/m 25-06
Bosgra Beerda Midzomertoernooi 2005
Kollumer T.C.
Kollum
13-05 t/m 16-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
02-05 t/m 04-05
DJK Friesland 2005
KNLTB District Friesland
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
04-07 t/m 10-07
SB Logistics International Open 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
21-06 t/m 26-06
Bosgra Beerda Midzomertoernooi 2004
Kollumer T.C.
Kollum
05-06 t/m 13-06
Profile TyrecenterFriesetenniskampioenschappen2004
KNLTB District Friesland
17-05 t/m 21-05
DJK Friesland 2004
KNLTB District Friesland
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
K3 Kersttoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
26-05 t/m 30-05
DJK Friesland 2003
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
2002
30-12 t/m 04-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi NHN
T.V. Wognum
Wognum
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord