Toernooien van KNLTB

DatumToernooi
2019
01-02 t/m 01-02testpublish
2018
14-03 t/m 18-03Menzis NOJK 2018 t/m 14 jaar
14-03 t/m 18-03Menzis NOJK 2018 t/m 18 jaar
10-03 t/m 18-03JRT** Schaapskooi Bemmel
10-03 t/m 18-03JRT** Van Gelderen Tennis Academy / DE KLOEK
10-03 t/m 18-03JRT*** Nationaal Indoortoernooi
27-01 t/m 04-02NOVK 2018
2017
08-12 t/m 17-12Nederlandse Loterij NK Tennis 2017
02-12 t/m 03-12WJC - Masters 12, 14 en 16 jaar Hilversum
25-11 t/m 26-11WJC - 2e A-circuit 14 en 16 jaar Hilversum
22-11 t/m 26-11UNIQLO Wheelchair Doubles Masters
18-11 t/m 19-11WJC - 2e A-circuit 12 jaar Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Alphen a/d Rijn - Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Best - Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Den Haag - Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Meppel - Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar - Hilversum
18-11 t/m 19-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar Doorn - Hilversum
11-11 t/m 26-11NRJK Tennis 2017
11-11 t/m 12-11WJC - 1e A-circuit 14 en 16 jaar Hilversum
11-11 t/m 12-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Best - Hilversum
11-11 t/m 12-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Hoofddorp - Hilversum
11-11 t/m 12-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Meppel - Hilversum
11-11 t/m 12-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Hilversum
05-11 t/m 05-11KNLTB Padel Topklasse Playoffs
04-11 t/m 05-11WJC - 1e A-circuit 12 jaar Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Alphen a/d Rijn - Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Best - Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Den Haag - Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Meppel - Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Doorn - Hilversum
04-11 t/m 05-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Hilversum
28-10 t/m 29-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Best - Hilversum
28-10 t/m 29-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Hoofddorp - Hilversum
28-10 t/m 29-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Meppel - Hilversum
28-10 t/m 29-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Hilversum
24-09 t/m 24-09advanced test
24-09 t/m 24-09KNLTB Tennisdag Etten-Leur
23-09 t/m 07-10Leidse Tennis Jeugd Masters 2017
23-09 t/m 23-09KNLTB Tennisdag Bergen op Zoom
23-09 t/m 23-09KNLTB Tennisdag Eibergen
23-09 t/m 23-09KNLTB Tennisdag Enschede
23-09 t/m 23-09KNLTB Tennisdag Haren
18-09 t/m 24-09Districts Masters Utrecht 2017
17-09 t/m 17-09KNLTB Tennisdag Hoogeveen
16-09 t/m 16-09KNLTB Tennisdag Middenbeemster
16-09 t/m 16-09KNLTB Tennisdag Rotterdam
16-09 t/m 16-09KNLTB Tennisdag Valkenswaard
16-09 t/m 16-09KNLTB Tennisdag Vijfhuizen
16-09 t/m 16-09KNLTB Tennisdag Vleuten
09-09 t/m 10-09DJK Nederland 2017
09-09 t/m 09-09KNLTB Tennisdag Goes
21-08 t/m 27-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2017 (NVK)
07-08 t/m 13-08JRT** toernooi Inntel Hotels
07-08 t/m 13-08Menzis Nationale Jeugd Kampioenschappen (NJK) 2017
02-07 t/m 02-07Menzis Tenniskids Feest - zondag 2 juli 2017 Utrecht
01-07 t/m 01-07Menzis Tenniskids Feest - zaterdag 1 juli 2017 Eindhoven
22-06 t/m 24-06Beslissingswedstrijden
18-06 t/m 15-10Friesland Cup 2017
14-06 t/m 17-06KNLTB Padel Open 2017
12-06 t/m 16-06KNLTB Wildcard Toernooi 2017
10-06 t/m 25-06KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Landelijk
10-06 t/m 18-06KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Regio
03-06 t/m 10-06KNLTB Competitie 2017 Kampioenswedstrijden Regio
26-05 t/m 05-06DJK 2017 Leiden
15-03 t/m 19-03Menzis NOJK 2017 t/m 14 en 18 jaar
08-03 t/m 12-03Menzis NOJK 2017 t/m 12 en 16 jaar
04-02 t/m 12-02NOVK 2017
2016
31-12 t/m 31-12test entry
11-12 t/m 18-12Lotto NK Tennis 2016
03-12 t/m 04-12WJC - Masters 12 en 14 en 16 jaar Hilversum
26-11 t/m 27-11WJC - 2e A-circuit 14 en 16 jaar Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e A-circuit 12 jaar Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Best - Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Den Haag - Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Meppel - Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Warmond - Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar - Hilversum
19-11 t/m 20-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar Doorn - Hilversum
12-11 t/m 13-11WJC - 1e A-circuit 14 en 16 jaar Hilversum
12-11 t/m 13-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Best - Hilversum
12-11 t/m 13-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Hoofddorp - Hilversum
12-11 t/m 13-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Meppel - Hilversum
12-11 t/m 13-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e A-circuit 12 jaar Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Best - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Den Haag - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Meppel - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Warmond - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Doorn - Hilversum
05-11 t/m 06-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Hilversum
31-10 t/m 13-11Clubkampioenschappen T.V. Edos
29-10 t/m 30-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Best - Hilversum
29-10 t/m 30-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Hoofddorp - Hilversum
29-10 t/m 30-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Meppel - Hilversum
29-10 t/m 30-10WJC - 1e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Hilversum
03-10 t/m 09-10Districts Masters Gelderland 2016
26-09 t/m 02-10Districts Masters Centraal-Brabant 2016 ACTUELE RATING
12-09 t/m 18-09Districts Masters Utrecht 2016
10-09 t/m 23-10KNLTB-NPB Padelcompetitie 2016
22-08 t/m 28-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2016 (NVK)
08-08 t/m 14-08Menzis NJK 2016 t/m 12, 14, 16 en 18 jaar
18-06 t/m 25-09KNLTB Friesland Cup 2016
18-06 t/m 26-06KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen regio
11-06 t/m 11-06KNLTB Competitie 2016 Kampioenswedstrijden regio
06-06 t/m 10-06KNLTB Wildcard Toernooi 2016
04-06 t/m 26-06KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen landelijk
13-05 t/m 16-05DJK 2016 Leiden
09-05 t/m 15-05DJK 2016 Utrecht
17-03 t/m 20-03NOJK 2016 t/m 14 en 18 jaar
10-03 t/m 13-03NOJK 2016 t/m 12 en t/m 16 jaar
05-03 t/m 13-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2016
2015
13-12 t/m 20-12Lotto NK Tennis
05-12 t/m 06-12WJC - Masters 12 en 14 en 16 jaar Almere
28-11 t/m 29-11WJC - 2e A-circuit 14 en 16 jaar Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e A-circuit 12 jaar Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Best - Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Den Haag - Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Meppel - Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 14 jaar Warmond - Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar - Almere
21-11 t/m 22-11WJC - 2e B-circuit 16 jaar Doorn - Almere
21-11 t/m 21-11Regio Team Masters 2015
14-11 t/m 15-11WJC - 1e A-circuit 14 en 16 jaar Almere
14-11 t/m 15-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Amsterdam - Almere
14-11 t/m 15-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Best - Almere
14-11 t/m 15-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Meppel - Almere
14-11 t/m 15-11WJC - 2e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e A-circuit 12 jaar Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Best - Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Den Haag - Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Meppel - Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 14 jaar Warmond - Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Almere
07-11 t/m 08-11WJC - 1e B-circuit 16 jaar Doorn - Almere
31-10 t/m 01-11WJC - 1e B-circuit 12 jaar Amsterdam - Almere
31-10 t/m 01-11WJC - 1e B-circuit 12 jaar Best - Almere
31-10 t/m 01-11WJC - 1e B-circuit 12 jaar Meppel-Almere
31-10 t/m 01-11WJC - 1e B-circuit 12 jaar Zoetermeer - Almere
28-09 t/m 04-10KNLTB District Gelderland Masters 2015 (Invitatie)
12-09 t/m 13-09NK Beachtennis
06-09 t/m 06-09KNLTB Competitie 2015 play-offs VNC
28-08 t/m 30-08test eerste tijden
17-08 t/m 23-08KNLTB District Utrecht Masters 2015
17-08 t/m 23-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2015 (NVK)
03-08 t/m 09-08NJK 2015 t/m 12, 14 , 16 en 18 jaar
20-06 t/m 20-06KNLTB Competitie 2015 Beslissingswedstrijd voorjaar 20 juni
19-06 t/m 19-06KNLTB Competitie 2015 Beslissingswedstrijd voorjaar 19 juni
13-06 t/m 20-09KNLTB Friesland Cup 2015
13-06 t/m 21-06KNLTB Competitie 2015 Landskampioenschappen regio
13-06 t/m 14-06KNLTB Competitie 2015 Landskampioenschappen landelijk
08-06 t/m 12-06KNLTB Wildcard Toernooi 2015
06-06 t/m 07-06KNLTB Lotto Landelijke Competitie 2015 Eredivisie Gemengd Playoffs
14-05 t/m 24-05DJK 2015 Leiden - Hoofdtoernooi
18-04 t/m 19-04Fed Cup Netherlands - Australia
12-03 t/m 15-03NOJK 2015 t/m 14 en t/m 18 jaar
05-03 t/m 08-03NOJK 2015 t/m 12 en t/m 16 jaar
02-03 t/m 08-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2015
07-02 t/m 08-02Fed Cup Netherlands - Slovakia
2014
16-12 t/m 21-12De Lotto NK Tennis
12-12 t/m 14-12Wildcard Toernooi enkelspel Lotto NK Tennis 2014 rolstoeltennis
29-11 t/m 30-11KNLTB WJC Masters 12, 14 en 16 jaar Almere
22-11 t/m 23-11KNLTB WJC 2e A-circuit 14 en 16 jaar Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e A-circuit 12 jaar Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 14 jaar Best-Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 14 jaar Den Haag-Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 14 jaar Meppel-Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 14 jaar Warmond-Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 16 jaar Almere
15-11 t/m 16-11KNLTB WJC 2e B-circuit 16 jaar Doorn-Almere
08-11 t/m 09-11KNLTB WJC 1e A-circuit 14 en 16 jaar Almere
08-11 t/m 09-11KNLTB WJC 2e B-circuit 12 jaar Amsterdam-Almere
08-11 t/m 09-11KNLTB WJC 2e B-circuit 12 jaar Best-Almere
08-11 t/m 09-11KNLTB WJC 2e B-circuit 12 jaar Meppel-Almere
08-11 t/m 09-11KNLTB WJC 2e B-circuit 12 jaar Zoetermeer-Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e A-circuit 12 jaar Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 14 jaar Best-Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 14 jaar Den Haag-Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 14 jaar Meppel-Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 14 jaar Warmond-Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 16 jaar Almere
01-11 t/m 02-11KNLTB WJC 1e B-circuit 16 jaar Doorn-Almere
25-10 t/m 26-10KNLTB WJC 1e B-circuit 12 jaar Best-Almere
25-10 t/m 26-10KNLTB WJC 1e B-circuit 12 jaar Meppel-Almere
25-10 t/m 26-10KNLTB WJC 1e B-circuit 12 jaar Zoetermeer-Almere
25-10 t/m 26-10WJC KNLTB 1e B-circuit 12 jaar Amsterdam-Almere
24-09 t/m 28-09KNLTB District Gelderland MASTERS 2014 (invitatie)
12-09 t/m 14-09Davis Cup Netherlands-Croatia
18-08 t/m 24-08MASTERS EN OPEN DUBBEL J.P. VAN EESTEREN TENNIS CIRCUIT 2014
16-08 t/m 24-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2014
11-08 t/m 17-08KNLTB NRT Masters
04-08 t/m 10-08NJK 2014 12, 14, 16 en 18 jaar en NRJK
22-06 t/m 22-06test
03-06 t/m 06-06KNLTB Wildcard Toernooi 2014
03-05 t/m 25-05test niet inschrijven
19-04 t/m 20-04Fed Cup Netherlands - Japan
09-04 t/m 09-04testmessage
13-03 t/m 16-03NOJK 2014 14 en 18 jaar - 13-16 maart 2014
06-03 t/m 09-03NOJK 2014 12 en 16 jaar - 6-9 maart 2014
03-03 t/m 09-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2014
2013
28-12 t/m 29-12sepatest
17-12 t/m 22-12KNLTB Tennis Masters 2013
30-11 t/m 01-12KNLTB WJC Masters 12-14-16 jaar 2013
23-11 t/m 24-11KNLTB WJC 14 en 16 2e A Almere 23 en 24 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 12 2e A Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 14 2e B Best en Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 14 2e B Den Haag en Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 14 2e B Meppel en Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 14 2e B Warmond en Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 16 2e B Almere en Almere 16 en 17 november 2013
16-11 t/m 17-11KNLTB WJC 16 2e B Doorn en Almere 16 en 17 november 2013
09-11 t/m 10-11KNLTB WJC 12 2e B Best 9 en 10 november 2013
09-11 t/m 10-11KNLTB WJC 12 2e B Meppel 9 en 10 november 2013
09-11 t/m 10-11KNLTB WJC 12 2e B Zoetermeer 9 en 10 november 2013
09-11 t/m 10-11KNLTB WJC 14 en 16 1e A Almere 9 en 10 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 12 1e A Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 14 1e B Best en Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 14 1e B Den Haag en Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 14 1e B Meppel en Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 14 1e B Warmond en Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 16 1e B Almere en Almere 2 en 3 november 2013
02-11 t/m 03-11KNLTB WJC 16 1e B Doorn en Almere 2 en 3 november 2013
26-10 t/m 27-10KNLTB WJC 12 1e B Best en Almere 26 en 27 oktober 2013
26-10 t/m 27-10KNLTB WJC 12 1e B Meppel en Almere 26 en 27 oktober 2013
26-10 t/m 27-10KNLTB WJC 12 1e B Zoetermeer en Almere 26 en 27 oktober 2013
20-10 t/m 25-10JRT De Kegel
15-09 t/m 22-09Buijzepers Leidse Tennis Masters 2013
13-09 t/m 15-09Davis Cup Netherlands-Austria
08-09 t/m 08-09BJO Jeugd Evenement Badhoevedorp 2013
08-09 t/m 08-09BJO Jeugd Evenement Breda 2013
08-09 t/m 08-09BJO Jeugd Evenement Rotterdam 2013
08-09 t/m 08-09BJO Jeugd Evenement Vught 2013
07-09 t/m 07-09BJO Jeugd Evenement Alpen a d Rijn 2013
07-09 t/m 07-09BJO Jeugd Evenement Goes 2013
07-09 t/m 07-09BJO Jeugd Evenement Oudenbosch 2013
07-09 t/m 07-09BJO Jeugd Evenement Wessem 2013
04-09 t/m 04-09BJO Jeugd Evenement Heerhugowaard 2013
04-09 t/m 04-09BJO Jeugd Evenement Wateringen 2013
01-09 t/m 01-09BJO Jeugd Evenement Enschede 2013
01-09 t/m 01-09BJO Jeugd Evenement Haren 2013
31-08 t/m 31-08BJO Jeugd Evenement Meppel 2013
24-08 t/m 24-08BJO Jeugd Evenement Leeuwarden 2013
19-08 t/m 25-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2013
12-08 t/m 18-08KNLTB NRTK 5
05-08 t/m 10-08N(R)JK 2013
15-07 t/m 19-07EYOF - Tennis 2013
16-06 t/m 16-06KNLTB Talentenjacht Den Haag 2013
16-06 t/m 16-06KNLTB Talentenjacht Haren 2013
16-06 t/m 16-06KNLTB Talentenjacht Rotterdam 2013
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Leusden 2013
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Velp 2013
15-06 t/m 15-06KNLTB Talentenjacht Breda 2013
15-06 t/m 15-06KNLTB Talentenjacht Leeuwarden 2013
15-06 t/m 15-06KNLTB Talentenjacht Oudenbosch 2013
15-06 t/m 15-06Talentenjacht Hilversum 15 juni 2013 - 11.00 uur
15-06 t/m 15-06Talentenjacht Hilversum 15 juni 2013 - 9.00 uur
12-06 t/m 12-06KNLTB Talentenjacht Meppel 2013
12-06 t/m 12-06KNLTB Talentenjacht Terneuzen 2013
09-06 t/m 09-06KNLTB Talentenjacht Badhoevedorp 2013
09-06 t/m 09-06KNLTB Talentenjacht Enschede 2013
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Vleuten 2013
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Vught 2013
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Waalwijk 2013
08-06 t/m 16-06Amstelveen Future Tournament
08-06 t/m 08-06KNLTB Talentenjacht Alphen aan den Rijn 2013
08-06 t/m 08-06Talentenjacht Apeldoorn 2013
08-06 t/m 08-06Talentenjacht Best 2013
08-06 t/m 08-06Talentenjacht Wessem 2013
05-06 t/m 05-06KNLTB Talentenjacht Goes 2013
05-06 t/m 05-06KNLTB Talentenjacht Heerhugowaard 2013
05-06 t/m 05-06KNLTB Talentenjacht Zwolle 2013
15-03 t/m 17-03NOJK 2013 t-m 14 en t-m 18 jaar
08-03 t/m 10-03NOJK 2013 t-m 12 en t-m 16 jaar
04-03 t/m 10-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2013
2012
11-12 t/m 15-12KNLTB Tennis Masters - NRK - 2012
01-12 t/m 02-12KNLTB WJC 12, 14 en 16 jaar Masters 1 en 2 december 2012
24-11 t/m 25-11KNLTB WJC 14 en 16 jaar 2e A Almere 24 en 25 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 14 jaar 2e B Bleiswijk en Almere 17 en 18 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 14 jaar 2e B Geldrop en Almere 17 en 18 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 14 jaar 2e B Meppel en Almere 17 en 18 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 14 jaar 2e B Warmond en Almere 17 en 18 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 16 jaar 2e B Doorn en Almere 17 en 18 november 2012
17-11 t/m 18-11KNLTB WJC 16 jaar 2e B en 12 jaar 2e A Almere 17 en 18 november 2012
11-11 t/m 11-11TAMEK ROG 11 november 2012
10-11 t/m 11-11KNLTB WJC 12 2e B Amsterdam en Almere 10 en 11 november 2012
10-11 t/m 11-11KNLTB WJC 12 2e B Best en Almere 10 en 11 november 2012
10-11 t/m 11-11KNLTB WJC 12 2e B Meppel en Almere 10 en 11 november 2012
10-11 t/m 11-11KNLTB WJC 12 2e B Zoetermeer en Almere 10 en 11 november 2012
10-11 t/m 11-11KNLTB WJC 14 en 16 jaar 1e A Almere 10 en 11 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 14 jaar 1e B Bleiswijk en Almere 3 en 4 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 14 jaar 1e B Geldrop en Almere 3 en 4 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 14 jaar 1e B Meppel en Almere 3 en 4 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 14 jaar 1e B Warmond en Almere 3 en 4 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 16 jaar 1e B Doorn en Almere 3 en 4 november 2012
03-11 t/m 04-11KNLTB WJC 16 jaar 1e B en 12 jaar 1e A Almere 3 en 4 november 2012
27-10 t/m 28-10KNLTB WJC 12 1e B Meppel en Almere 27 en 28 oktober 2012
27-10 t/m 28-10KNLTB WJC 12 1e B Zoetermeer en Almere 27 en 28 oktober 2012
27-10 t/m 28-10KNLTB WJC 12 jaar 1e B Amsterdam en Almere 27 en 28 oktober 2012
27-10 t/m 28-10KNLTB WJC 12 jaar 1e B Best en Almere 27 en 28 oktober 2012
17-09 t/m 23-09Masters NHN 2012
14-09 t/m 16-09Davis Cup Netherlands-Switzerland
12-09 t/m 12-09Rood-Oranje evenement Leeuwarden
12-09 t/m 12-09Rood-Oranje Evenement Terneuzen 2012
11-09 t/m 11-09Rood-Oranje evenement Meppel
09-09 t/m 09-09Rood-Oranje Evenement Breda 2012
09-09 t/m 09-09Rood-Oranje Evenement Rotterdam 2012
09-09 t/m 09-09Rood-Oranje Evenement Wessem 2012
08-09 t/m 08-09Rood-Oranje evenement Alphen aan den Rijn
08-09 t/m 08-09Rood-Oranje Evenement Goes 2012
08-09 t/m 08-09Rood-Oranje Evenement Oudenbosch 2012
08-09 t/m 08-09Rood-Oranje Evenement Venray 2012
05-09 t/m 05-09Rood-Oranje evenement Badhoevedorp
05-09 t/m 05-09Rood-Oranje Evenement Best 2012
05-09 t/m 05-09Rood-Oranje Evenement Wateringen 2012
02-09 t/m 02-09Rood-Oranje Evenement Waalwijk 2012
01-09 t/m 01-09Rood-Oranje Evenement Vught 2012
20-08 t/m 26-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2012
13-08 t/m 19-08Nationale Tennis Kampioenschappen 2012
06-08 t/m 12-08NJK en NRJK 2012
08-07 t/m 08-07Talentenjacht Haren 2012
07-07 t/m 07-07Talentenjacht Leeuwarden 2012
17-06 t/m 17-06Talentenjacht Den Haag 2012
17-06 t/m 17-06Talentenjacht Rotterdam 2012
17-06 t/m 17-06Talentenjacht Velp 2012
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Best 2012
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Breda 2012
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Hilversum 16 juni 2012 - 09.00 uur
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Hilversum 16 juni 2012 - 11.00 uur
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Oudenbosch 2012
16-06 t/m 16-06Talentenjacht Vught 2012
13-06 t/m 13-06Talentenjacht Terneuzen 2012
10-06 t/m 10-06Talentenjacht Leusden 2012
10-06 t/m 10-06Talentenjacht Wessem 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Apeldoorn 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Badhoevedorp 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Berghem 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Enschede 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Houten 2012
09-06 t/m 09-06Talentenjacht Waalwijk 2012
06-06 t/m 06-06Talentenjacht Alphen a d Rijn 2012
06-06 t/m 06-06Talentenjacht Goes 2012
06-06 t/m 06-06Talentenjacht Meppel 2012
30-05 t/m 30-05Talentenjacht Heemskerk 2012
06-04 t/m 08-04Davis Cup Netherlands-Romania
16-03 t/m 18-03NOJK 12 en 18 2012
09-03 t/m 11-03NOJK 14 en 16 2012
05-03 t/m 11-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2012
10-02 t/m 12-02Davis Cup Netherlands-Finland
2011
17-12 t/m 18-12KNLTB WJC 12, 14 en 16 Masters Almere 17 en 18 december 2011
13-12 t/m 17-12KNLTB Tennis Masters - NRK
10-12 t/m 11-12KNLTB WJC 14 en 16 2e A Almere 10 en 11 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 14 2e B Bleiswijk en Almere 3 en 4 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 14 2e B Geldrop en Almere 3 en 4 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 14 2e B Meppel en Almere 3 en 4 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 14 2e B Warmond en Almere 3 en 4 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 16 2e B Doorn en Almere 3 en 4 december 2011
03-12 t/m 04-12KNLTB WJC 16 jr 2e B, 12 jr 2e A in Almere 3 en 4 december 2011
26-11 t/m 27-11KNLTB WJC 12 2e B Amsterdam en Almere 26 en 27 november 2011
26-11 t/m 27-11KNLTB WJC 12 2e B Best en Almere 26 en 27 november 2011
26-11 t/m 27-11KNLTB WJC 12 2e B Meppel en Almere 26 en 27 november 2011
26-11 t/m 27-11KNLTB WJC 12 2e B Zoetermeer en Almere 26 en 27 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 14 1e B Bleiswijk en Almere 19 en 20 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 14 1e B Geldrop en Almere 19 en 20 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 14 1e B Meppel en Almere 19 en 20 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 14 1e B Warmond en Almere 19 en 20 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 16 1e B Doorn en Almere 19 en 20 november 2011
19-11 t/m 20-11KNLTB WJC 16 j:1e B en 12j: 1e A Almere 19 en 20 november 2011
12-11 t/m 13-11KNLTB WJC 12 1e B Amsterdam en Almere 12 en 13 november 2011
12-11 t/m 13-11KNLTB WJC 12 1e B Best en Almere 12 en 13 november 2011
12-11 t/m 13-11KNLTB WJC 12 1e B Meppel en Almere 12 en 13 november 2011
12-11 t/m 13-11KNLTB WJC 12 1e B Zoetermeer en Almere 12 en 13 november 2011
05-11 t/m 06-11MATCH Tennis Academy 4 sterren JRT
14-09 t/m 14-09Mini- en driekwartevenement Hoensbroek 2011
14-09 t/m 14-09Mini Midi - Evenement 2011 Terneuzen
13-09 t/m 13-09Mini- en driekwartevenement Best 2011
11-09 t/m 11-09Mini Midi - Evenement 2011 Breda
11-09 t/m 11-09Mini Midi - Evenement 2011 Rotterdam
11-09 t/m 11-09Rood-Oranje Event Zwolle 2011
10-09 t/m 10-09Mini- en driekwarttoernooi Badhoevedorp 2011
10-09 t/m 10-09Mini Midi - Evenement 2011 Goes
10-09 t/m 10-09Mini Midi - Evenement 2011 Oudenbosch
10-09 t/m 10-09Rood-Oranje Event Emmen 2011
07-09 t/m 07-09Mini- en driekwarttoernooi Alphen aan den Rijn 2011
07-09 t/m 07-09Mini- en driekwarttoernooi Ugchelen 2011
07-09 t/m 07-09Mini Midi - Evenement 2011 Wateringen
07-09 t/m 07-09Rood-Oranje Event Enschede 2011
22-08 t/m 28-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2011
15-08 t/m 21-08Nationale Tennis Kampioenschappen 2011
08-08 t/m 13-08NJK 2011
11-03 t/m 13-03NOJK 12 en 18 2011
07-03 t/m 13-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2011
04-03 t/m 06-03NOJK 14 en 16 2011
05-02 t/m 06-02REAAL WJC 2e A - Almere 12 jaar 2011
29-01 t/m 30-01REAAL WJC 2e B Best - Almere 12 jaar 2011
29-01 t/m 30-01REAAL WJC 2e B Doorn - Almere 12 jaar 2011
29-01 t/m 30-01REAAL WJC 2e B Meppel - Almere 12 jaar 2011
29-01 t/m 30-01REAAL WJC 2e B Spijkenisse - Almere 12 jaar 2011
22-01 t/m 23-01REAAL WJC 1e A - Almere 12 jaar 2011
15-01 t/m 16-01REAAL WJC 1e B Best - Almere 12 jaar 2011
15-01 t/m 16-01REAAL WJC 1e B Doorn - Almere 12 jaar 2011
15-01 t/m 16-01REAAL WJC 1e B Meppel - Almere 12 jaar 2011
15-01 t/m 16-01REAAL WJC 1e B Spijkenisse - Almere 12 jaar 2011
2010
04-12 t/m 05-12REAAL WJC Masters Almere 2010 14 en 16 jaar
27-11 t/m 28-11REAAL WJC 2e A Almere 2010 14 en 16 jaar
21-11 t/m 21-11REAAL WJC 2e B Almere 2010 16 jaar
20-11 t/m 21-11REAAL WJC 2e B Meppel 2010 14 jaar
13-11 t/m 14-11REAAL WJC 1e A Almere 2010 14 en 16 jaar
07-11 t/m 07-11REAAL WJC 1e B Almere 2010 16 jaar
06-11 t/m 07-11REAAL WJC 1e B Meppel 2010 14 jaar
24-09 t/m 26-09Masters_Limburg_10
16-09 t/m 19-09Veteranen Regio Masters Noord-Oost 2010
23-08 t/m 29-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2010
09-08 t/m 14-08REAAL NJK 2010
21-06 t/m 27-06Manon Bollegraf k4 2010
14-05 t/m 23-05DJK Utrecht
12-03 t/m 14-03REAAL NOJK 2010 t-m 12 en t-m 18
08-03 t/m 14-03Nationale Overdekte Veteranen Kampioenschappen 2010
05-03 t/m 07-03REAAL NOJK 2010 t-m 14 en t-m 16
06-02 t/m 07-02REAAL WJC 2e A 12 Almere 09-10
30-01 t/m 31-01REAAL WJC 2e B 12 Best en Almere 09-10
30-01 t/m 31-01REAAL WJC 2e B 12 Doorn en Almere 09-10
30-01 t/m 31-01REAAL WJC 2e B 12 Meppel en Almere 09-10
30-01 t/m 31-01REAAL WJC 2e B 12 Spijkenisse en Almere 09-10
23-01 t/m 24-01REAAL WJC 1e A 12 Almere 09-10
04-01 t/m 10-01Indoor Regio Masters 2010
2009
05-12 t/m 06-12REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 09-10
28-11 t/m 29-11REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 09-10
22-11 t/m 22-11REAAL WJC 2e B 16 Almere 09-10
14-11 t/m 15-11REAAL WJC 1e A 14 en 16 Almere 09-10
08-11 t/m 08-11REAAL WJC 1e B 16 Almere 09-10
13-09 t/m 13-09Mini midi evenement district Rotterdam
13-09 t/m 13-09Mini midi evenement locatie Ulvenhout
12-09 t/m 12-09Mini midi evenement locatie Goes
12-09 t/m 12-09Mini midi evenement locatie Oudenbosch
09-09 t/m 09-09Mini midi evenement locatie Terneuzen
10-08 t/m 16-08NTK 2009
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 12 jongens
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 12 meisjes
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 14 jongens
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 14 meisjes
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 16 jongens
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 16 meisjes
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 18 jongens
03-08 t/m 08-08REAAL NJK 18 meisjes
16-07 t/m 18-07Hertenkamp K5 2009
13-03 t/m 15-03NOJK 12 2009
13-03 t/m 15-03NOJK 18 2009
06-03 t/m 08-03NOJK 14 en 16 2009
07-02 t/m 08-02REAAL WJC Almere 2e A t-m 12 jaar 2009
31-01 t/m 01-02REAAL WJC Best en Almere 2e B t-m 12 jaar 09
31-01 t/m 01-02REAAL WJC Doorn en Almere 2e B t-m 12 jaar 09
31-01 t/m 01-02REAAL WJC Meppel en Almere 2e B t-m 12 jaar 09
31-01 t/m 01-02REAAL WJC Spijkenisse en Almere 2e B t-m 12 jaar 09
24-01 t/m 25-01REAAL WJC Almere 1e A t-m 12 jaar 09
17-01 t/m 18-01REAAL WJC Meppel en Almere 1e B t-m 12 jaar
2008
29-11 t/m 30-11REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 08-09
22-11 t/m 23-11REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
16-11 t/m 16-11REAAL WJC Almere 2e B 16 jaar 08-09
15-11 t/m 16-11REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
08-11 t/m 09-11REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
02-11 t/m 02-11REAAL WJC Almere 1e B 16 jaar 08-09
01-11 t/m 02-11REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
11-08 t/m 17-08NTK 2008
07-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 JE16
07-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 JE18
07-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 ME16
07-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 ME18
05-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 JE14
05-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 ME14
04-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 JE12
04-08 t/m 09-08LOTTO NJK 2008 ME12
14-03 t/m 16-03LOTTO NOJK 12 2008
14-03 t/m 16-03LOTTO NOJK 18 2008
07-03 t/m 09-03LOTTO NOJK 14 en 16 2008
09-02 t/m 10-02KNLTB WJC Almere 2e A 12 jaar 07-08
02-02 t/m 03-02KNLTB WJC Best 2e B 12 jaar 07-08
02-02 t/m 03-02KNLTB WJC Doorn 2e B 12 jaar 07-08
02-02 t/m 03-02KNLTB WJC Meppel en Almere 2e B 12 jaar 07-08
02-02 t/m 03-02KNLTB WJC Spijkenisse 2e B 12 jaar 07-08
26-01 t/m 27-01KNLTB WJC Almere 1e A 12 jaar 07-08
19-01 t/m 20-01KNLTB WJC Doorn 1e B 12 jaar 07-08
19-01 t/m 20-01KNLTB WJC Meppel 1e B 12 jaar 07-08
2007
08-12 t/m 16-12LIMBURGSE OVERDEKTE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2007
2006
19-08 t/m 27-08Nationale Veteranen Kampioenschappen 2006
2004
10-09 t/m 12-09Regio Masters Noordoost cat. 5-8