Toernooien van T.V. Ready

DatumToernooi
2019
29-06 t/m 07-07Open Tobbedans PuntNLGroep Toernooi
22-03 t/m 31-0335e TOPSPIN Open Harlinger Halkampioenschappen 2019
2018
22-09 t/m 20-03Wintercompetitie TV Ready 2018-2019
08-09 t/m 16-09T.V. Ready Clubkampioenschappen Junioren & Senioren 2018 van 8- 16 sept
30-06 t/m 08-07Open Tobbedans PuntNLGroep Toernooi
23-03 t/m 01-0434e TOPSPIN Open Harlinger Halkampioenschappen
2017
29-10 t/m 18-03Zondag Mix competitie '17'18
27-09 t/m 28-03Woensdagcompetitie '17 '18
23-09 t/m 17-03Zaterdagcompetitie '17 '18
11-09 t/m 17-09T.V. Ready Clubkampioenschappen Junioren 11- 17 sept 2017
10-09 t/m 17-09T.V. Ready Clubkampioenschappen Senioren 2017 van 9- 17 sept
01-07 t/m 09-07Open Tobbedans PuntNL Groep Toernooi
24-03 t/m 02-0433e Open Harlinger Halkampioenschappen
2016
21-09 t/m 19-03Wintercompetitie TV Ready
10-09 t/m 18-09T.V. Ready Clubkampioenschappen 2016 van 10- 18 sept
02-07 t/m 11-07Open Tobbedans PuntNLGroep Toernooi
18-03 t/m 28-0332e Open Harlinger Ton Buijzen Sport Halkampioenschappen
2015
26-09 t/m 16-03TV Ready woensdag, zaterdag en zondag competitie winter '15-'16
05-09 t/m 13-09T.V. Ready Clubkampioenschappen Senioren & Junioren 2015
27-06 t/m 05-07Bentacera open Tobbedanstoernooi 2015
20-03 t/m 29-0331e Open Harlinger Halkampioenschappen 2015
18-01 t/m 08-02Open HD, DD en GD Harlingen
2014
01-11 t/m 30-11Open competitie HD DD en GD in Harlingen
24-09 t/m 18-03Wintercompetitie Harlingen 2014-2015
01-09 t/m 14-09TV Ready clubkampioenschappen 2014
14-06 t/m 22-06Bent acera open Tobbedanstoernooi
21-03 t/m 30-0330e Harlinger Halkampioenschappen 2014
2013
10-11 t/m 09-02Dames Dubbel en Mixtoernooi
25-09 t/m 19-03TV Ready Wintercompetitie 2013-2014
02-09 t/m 15-09Clubkampioenschap TV Ready 2013
29-06 t/m 07-07Bent Open Tobbedanstoernooi 2013
22-03 t/m 31-0329e Harlinger Halkampioenschappen 2013
27-01 t/m 10-03Zondag Mix en Dubbel A1 en A2
05-01 t/m 16-03Zaterdag C poule 2e ronde
02-01 t/m 13-03Woensdag B & C 2e ronde
2012
22-12 t/m 09-03Zaterdag A & B poule 2e ronde
19-12 t/m 20-03Woensdagavond A 2e ronde
06-10 t/m 16-03Zaterdagmiddagcompetitie HD C&D poule '12 '13
03-10 t/m 13-03Woensdagcompetitie HD B&C poule '12 '13
30-09 t/m 17-03Zondag teamcompetitie Dubbel & Mix 12 13
29-09 t/m 09-03Zaterdagmiddagcompetitie HD A&B poule '12 '13
26-09 t/m 20-03Woensdagcompetitie HD A '12 '13
09-09 t/m 16-09TV Ready Clubkampioenschappen 2012
30-06 t/m 08-07Bent Open Tobbedanstoernooi 2012
04-05 t/m 29-06Onderlinge mix 2012
23-03 t/m 01-0428e Harlinger Halkampioenschappen 2012
21-01 t/m 17-03TV Ready Halcompetitie Q1 2012
04-01 t/m 21-03Woensdag Herencompetitie
2011
08-09 t/m 11-09TV Ready clubkampioenschappen MIX 2011
02-07 t/m 10-07Bent Open Tobbedanstoernooi 2011
13-06 t/m 19-06TV Ready clubkampioenschappen Enkel & Dubbel
10-06 t/m 23-09Onderlinge MIX
25-03 t/m 03-0427e Harlinger Indoor Tenniskampioenschappen 2011
2010
18-12 t/m 12-03Uitnodiging tennisavond
05-09 t/m 12-09TV Ready Clubkampioenschappen Enkel en Dubbel 2010
23-08 t/m 20-09Onderlinge Dubbel
03-07 t/m 11-07Lovis Design Tobbedans Tennistoernooi 2010
22-06 t/m 27-06TV Ready Clubkampioenschappen MIX 2010
19-04 t/m 21-06Onderlinge MIX 2010 TV Ready
19-03 t/m 28-0326e Harlinger Indoor Tenniskamioenschappen 2010
2009
02-09 t/m 06-09TV Ready MIX en Dames Enkel A
27-06 t/m 05-07Lovis Webdesign Tobbedans Tennistoernooi 2009
14-06 t/m 21-06Ready clubkampioenschappen 2009
20-03 t/m 29-0325e Harlinger Indoorkampioenschappen 2009
2008
29-06 t/m 06-07Lovis Webdesign Tobbedans Tennistoernooi 2008
2007
30-06 t/m 08-07Texaco Tobbedans Tennistoernooi 2007
2006
01-07 t/m 09-07Texaco Tobbedans Tennistoernooi